10 додатків для подорожей: топ EF

10 приложений для путешествий: топ EF - 10 приложений для путешествий: топ EF

Можна забути взяти з собою в подорож все що завгодно: від банківської карти до шкарпеток. Але ви точно не забудете свій телефон, навіть якщо подорож обмежується походом до найближчого продуктового. Якщо ви плануєте подорожувати далі, не забудьте завантажити ці 10 найкращих програм для подорожей.

TripIt

Ваш персональний Тревел-менеджер. Додаток організовує всі деталі поїздки: від квитків на літак до броні в ресторані. Як це працює: додаток нагадає про те, що ви йдете в театр (кількість і час нагадувань вибираєте ви), прокладе туди зручний маршрут і підкаже, де випити вина після.

Доступно в App Store та Google play

Rome2Rio

Розповість, як дістатися звідки завгодно, куди завгодно і як завгодно. Маршрут з Пермі до Парижа на автобусі-легко! Додаток ще й підкаже вартість (навіть якщо ви подорожуєте на машині, Rome2Rio розрахує вартість палива) і розклад транспорту.

Доступно в App Store та Google play

PackPoint

Інтуїтивне додаток для збору валізи. Вам потрібно вибрати параметри (куди, коли і на скільки ви їдете), а додаток саме розповість, що потрібно взяти з собою.

Доступно в App Store та Google play

SeatGuru

Додаток з одного (але дуже корисною!) функція: це допомагає вибрати найкраще місце в літаку. Підкаже, де можна розслабитися і витягнути ноги, а куди краще не сідати, щоб крісло, що не розкладається, або відсутність підлокітника не стали неприємним сюрпризом.

Доступно в App Store та Google play

App in the air

Персональний менеджер польотів. Повідомить про будь-яку зміну рейсу, порадить, де краще поїсти і як підключитися до Wi-Fi в будь-якому аеропорту, веде статистику всіх польотів. Додаток працює в автономному режимі, і всі зміни в розкладі приходять по SMS.

Доступно в App Store, Google play та Galaxy store

10 приложений для путешествий: топ EF - 10 приложений для путешествий: топ EF

SkyGuru

Додаток, який лікує аерофобію. Його розробив професійний пілот і психолог Алекс Герваш, директор Центру з подолання аерофобії Fearless Flying. Все, що вам потрібно – ввести номер рейсу. Далі додаток буде діяти саме: в режимі реального думки розповість, що відбувається з літаком, сповістить про турбулентності, і навіть проаналізує всі звуки, які можуть здатися дивними. Так, і все це-без Інтернету

Доступно в App Store та Google play

Organic Maps

Багато хто пам’ятає Maps.me -додаток із найзручнішими онлайн-картами. Його спіткала сумна доля – додаток купила велика компанія, щоб поліпшити і доопрацювати і… зіпсувала до такого стану, що їм стало неможливо користуватися. Organic Maps – ті самі Maps.me, відроджені і навіть покращені.

Доступно в App Store, Google play, F-Droid та AppGallery

Nearest Wiki

Поки ми живемо в 2021 році, цей додаток явно з 3021. Воно підказує, як знайти найближчі пам’ятки, знаходить цікаві факти про місто і країну і радить кафе місцевої кухні. Але це другорядні функції. Головна-додаткова реальність. Додаток розповість майже про все, що потрапляє в об’єктив вашої камери – ви не пропустите жодної пам’ятки.

Доступно в App Store

Путівники “Афіші”

Гід по 13 містах від журналістів однойменного видання. Можна знайти все: від найкращих винних ресторанів Тбілісі до розкладу сезону знижок у Римі.

Доступно в App Store та Google play

Spotted by Locals

Тут можна знайти рекомендації від місцевих жителів – де поїсти, що подивитися, куди сходити, де потанцювати і багато іншого в 81 місті по всьому світу. Погодьтеся, набагато краще прийти в перевірене місце, ніж нарватися на туристичну пастку, яких скрізь повно.

Доступно в App Store та Google play

Не забудьте встановити ці 10 програм для подорожей перед наступною поїздкою!