3 принципу грамотного оформлення і меблювання спальні

Родзинкою і самою суттю сучасного правильного інтер’єру є зовсім не ексклюзивні оздоблювальні матеріали або дорога незвичайної форми дизайнерські меблі.

Оформлення кімнати повинні відповідати наступним принципам: продуманість меблювання, гармонійність композиції, екостиль і спрямованість на турботу про комфорт і здоров’я.

І це справедливо для оформлення будь-яких приміщень, в тому числі спальні.

3 принципа грамотного оформления и меблировки спальни

* максимально розташовує до швидкого засипанню і комфортному відпочинку атмосферу;

* всі умови (як візуальні, так і безпосередні в частині зручності ліжка) для повноцінного і комфортного сну;

* сприяти спокійному позитивному пробудженню.

Яким принципам треба слідувати

Щоб забезпечити таку атмосферу при оздобленні і оснащенні кімнати, необхідно слідувати таким принципам.

1. Правильний вибір ліжка як основного предмета обстановки спальної кімнати. По-перше, конструкція ліжка повинна бути міцною, стійкою і належних розмірів. Економити на площі ложа не рекомендується. Для компактних і тісних приміщень можна підібрати ліжко (диван) типу трансформер, розкладну модель, ліжко з підйомним ложем і т. д.

По-друге, ліжко повинна бути виконана з якісних, натуральних (або щонайменше екологічно безпечних), нетоксичних матеріалів. А також грамотно виготовлена: неприпустимі травмуючі елементи, хитка конструкція, неміцна прогинається основа.

По-третє, ложе має бути ергономічним. Варто відзначити, що навіть спеціальна, бездоганно якісно виготовлена ліжко належного ергономічного ефекту сама по собі не забезпечує. Тому нехтувати ортопедичним матрацом і анатомічної подушкою (для кожного відпочиваючого) не варто. При виборі таких елементів важливо враховувати вік, стан здоров’я, анатомічні особливості (зокрема вага) людей, що будуть відпочивати на ліжку.

2. Другий важливий момент-спальню не варто перевантажувати меблями, аксесуарами, текстильним оздобленням. По-перше, це провокує відчуття захаращеності, тісноти в приміщенні. По-друге, є фактично пило-та брудозбірником, що для таких приміщень неприпустимо. Важливо попередити будь-який дискомфорт при відпочинку і ймовірність алергічного впливу.

3. Натуральність і екологічна чистота обробки, що забезпечує здорову і правильну атмосферу.