Чи можна засобом Cif мити акрилову ванну

Можно ли средством Cif мыть акриловую ванну

Сантехнічні магазини пропонують покупцеві асортимент ванн на самий вибірковий смак і абсолютно будь-який гаманець. Одним з важливих критеріїв вибору як і раніше залишається матеріал виробу. У трійку найпопулярніших входять чавун, сталь і акрил. Навколо догляду за акриловою поверхнею існує багато міфів. У статті ми розвінчаємо деякі з них і розповімо, чи можна мити Сифом акрилову ванну.

Міфи про догляд за акриловою ванною

Ванни з акрилу стали продаватися в магазинах сантехніки відносно недавно. Незважаючи на зростаючу популярність, багато людей ставляться до них з невиправданою недовірою. Найчастіше міфи з’являються через банальне незнання властивостей матеріалу і його переваг.

Міф № 1. Акрилові ванни гнуться. Хоч акрил і схожий з пластиком, але структура у нього зовсім інша. Корпус виготовляється багатошаровим, що підвищує міцність виробу. Ванни мають посилення, що забезпечує жорсткість каркаса.

Міф № 2. Акрилові ванни не підлягають ремонту. Навіть якщо ви упустили який-небудь предмет і отримали скол або тріщину, цілісність емалі можна відновити. При наявності подряпини глибиною до 0,5 мм ніякі додаткові кошти не потрібні: можна просто зашліфувати пошкодження шматочком повсті або фетру. Для глибоких подряпин потрібно ремонтний набір. Купити його можна в будівельному магазині. Пошкоджену ділянку покривають емаллю, шліфують наждачкою-нулевкой і полірувальної пастою. Якщо сколів на емалі багато, то фахівці можуть покрити всю ванну новим шаром акрилу. Таке оновлення обійдеться в кілька разів дешевше, ніж покупка нової сантехніки.

Міф № 3. Акрил псується від окропу. Це дійсно так. Зазвичай виробник вказує допустиму температуру в паспорті до сантехніки. В середньому не рекомендується виливати воду гаряче 65 градусів. Через окропу на емалі можуть з’явитися бульбашки, від яких не можна буде позбутися.

Міф № 4. Акрил з часом іржавіє і м еняет колір. Проблемі іржі схильні метали, тому акрил тут, безсумнівно, виграє у ванн з чорних металів. А від вапняного нальоту можна позбутися спеціальним засобом. Наприклад, спреєм Сиф для акрилових ванн «Сила природи».

Також існує помилка, що такі ванни складні в догляді і вимагають великих грошових витрат. Насправді акрил потребує такого ж догляду, як сантехніка з чавуну або сталі. Головне-не використовувати абразиви і дотримуватися інструкції на етикетці миючого засобу.

Як доглядати за акриловою ванною

Завдяки вдосконаленню хімічної галузі сучасна побутова хімія видаляє бруд і відкладення, але при цьому не пошкоджує матеріал. Для акрилових виробів виробляють склади з більш щадними інгредієнтами, без кислот та інших агресивних елементів. Чи підходить Cif для акрилових ванн? У лінійці є і крем, і спрей, які можна використовувати на даній поверхні. Наприклад, крем Сіф “Ultra White” не просто підходить для акрилових ванн, але і володіє відбілюючим ефектом.

Щоб зберегти блиск і білизну акрилу надовго дотримуйтеся простих правил:

  • Очищати ванну слід своєчасно, не допускаючи сильного забруднення. Після щоденних гігієнічних процедур досить буде обполоснути теплою водою. Чистячі засоби використовуються в міру забруднення, але не рідше 1 разу на тиждень;

  • Особливістю акрилу є те, що він не любить хімічні речовини з абразивними частинками. Вони пошкоджують емаль, утворюючи мікроподряпини. Спочатку вони абсолютно непомітні. Але залишки косметичних засобів почнуть поступово заповнювати їх, утворюючи наліт. Якщо спробувати відчистити його абразивним порошком, то це лише посилить проблему. Тому для чищення застосовують тільки рідкі засоби: спрей або Сиф крем для акрилової ванної.

  • Протирати емаль можна м’якою ганчіркою або губкою без абразивного шару.

  • Не можна ставити в ванну металеві тази і відра, інакше можуть з’явитися подряпини. Краще використовувати пластмасові ємності.

  • При купанні домашніх вихованців на дно ванни слід стелити килимок, щоб не пошкодити емаль кігтями.

Легка вага, довгий термін служби, різні форми, різноманіття колірної гами і утримання тепла довгий час – це зовсім не повний список плюсів сучасних акрилових ванн. Ці переваги підвищують конкурентоспроможність акрилових ванн на сучасному ринку сантехніки.