Чого не варто забороняти робити дівчаткам: думка фахівців

Багато батьків досі виховують своїх дочок за старими методиками, які сповнені помилок і протиріч.

Така система накладає на дівчаток з раннього віку велику кількість обов’язків і відповідальності, в той час як хлопчики можуть відпочивати і насолоджуватися життям.

Також в цій застарілій системі виховання існує ряд заборон для дівчаток, від яких варто відмовитися.

В чому вони полягають

Заборона на іграшки “для хлопчиків”

У будь-якої дитини є свої переваги і смаки, які потрібно поважати. Якщо дочка просить купити їй машинку замість ляльки, то варто так вчинити.

Чего не стоит запрещать делать девочкам: мнение специалистов

Не потрібно забороняти дівчинці грати з тим, що їй подобається. Діти самі вибирають захоплення, які допомагають розвивати їм інтелект.

“Чоловіче” поведінку

Якщо дівчинка не дає себе в образу, то її дорікають в “чоловічому” поведінці. Але ж дочка просто не дає порушувати свої особисті кордону. Якщо її поведінка не порушує норми і правила, то не варто її за це вичитувати.

Експерти рекомендують відмовлятися від стереотипів у вихованні, оскільки в дорослому житті жінці знадобляться сміливість, рішучість і здатність за себе постояти.

Це не” чоловічі ” якості, оскільки вони можуть бути властиві будь-якій людині.

Нестандартний зовнішній вигляд

Багато батьків приходять в жах, якщо дочка пофарбувала волосся в незвичайний колір або стала дивно одягатися. Однак така форма самовираження відмінно підходить для дітей.

В юному віці дочка може продемонструвати свою індивідуальність і особистість тільки через зовнішній вигляд.

Краще навчіть дитину судити людину не по його “оболонці”, а за вчинками. Такий урок буде значно цінніше, ніж моралі щодо одягу і кольору волосся.