Дівчині вказують на повноту: 6 порад, як їй себе вести в цьому випадку

У суспільстві існують певні стандарти жіночої краси. Багато людей вважають, що тільки стрункі, підтягнуті панянки можуть бути привабливими.

Якщо дама не є такою, її не вважатимуть симпатичною, не будуть захоплюватися її достоїнствами. Повну дівчину будуть не тільки некрасивою вважати, її ще й висміювати можуть почати, критикувати. Їй це, природно, буде неприємно.

Але власниці зайвих кілограмів не варто ковтати образи. Їй необхідно навчитися правильно реагувати на висловлювання оточуючих з приводу її ваги. У цьому їй допоможе кілька порад.

Пояснювати свою позицію

Терпіти, як уже було сказано, образи і докори інших, Товста Дівчина не повинна. Їй варто відразу ж припиняти спроби родичів і знайомих вказати їй на наявність зайвої ваги, сказавши їм, що їх слова ранять, що вони заподіють біль.

Девушке указывают на полноту: 6 советов, как ей себя вести в этом случае

Дівчині варто донести до близьких те, що вона себе приймає, що їм слід робити те ж саме.

Не бояться просвіщати людей

Дівчині потрібно не в суперечки вступати з оточуючими, не ображатися на їх слова, а розповідати їм про прийняття свого тіла, себе. Можна розповісти їм про існування бодіпозітівного руху, відповісти на всі питання, які у них виникнуть.

Так можна буде змінити думку друзів і знайомих про повноту, дати їм зрозуміти, що вона не є потворною, що щастя полягає не у вазі, не в статурі.

Спробувати поспівчувати

Критикувати і засуджувати повноту можуть лише ті люди, які страждають від наявності у себе якихось недосконалостей фігури. Їм важко прийняти те, що хтось може насолоджуватися життям, маючи тіло, далеке від ідеалу.

Таким особистостям варто поспівчувати, а також спробувати допомогти, пояснивши, як можна почати себе любити в будь-якому тілі.

Проявити терпіння

Якщо дівчина буде довго розповідати про прийняття себе, вона може змусити друзів і родичів думати, що вона відмовляється приводити себе в порядок. Для них це буде шоком.

Ці люди не можуть прийняти бодіпозитив, він чужий їм. Не варто вступати з ними в дебати, відповідати на їх шпильки. Потрібно просто постаратися проявити терпіння, визнати, що у всіх є право на власну думку.

Відключитися від зауважень

Це зробити важко, але дамі варто пам’ятати, що не всі фрази і слова взагалі варті її уваги. Якщо її критикує хтось, кого вона рідко бачить, то їй краще пропустити слова цього індивіда повз вуха, а потім забути про зустріч з ним.

Так вона і сили на дебати не витрачатиме, і настрій собі не псуватиме.

Засмучуватися-нормально

Дівчина не може і не повинна весь час залишатися позитивною, чогось радіти. Вона може відчувати будь-які емоції. Якщо її хтось образив, якщо їй хтось сказав щось неприємне з приводу її зайвої ваги, вона може почати сумувати.

Немає нічого жахливого в тому, що вона вийде з приміщення, поплаче, виплесне свої емоції. У неї є повне право на це.

Зайва вага – не привід для знущань, для висміювання. Його власниці варто пам’ятати про це, не давати себе в образу і не дозволяти оточуючим говорити те, що перше приходить їм в голову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *