Табу для сучасного інтер’єру: 6 поширених помилок

Дизайн будь – якого приміщення-це унікальна і дуже багатогранна система, яку можна назвати одним з видів мистецтва, науки і проявом домашнього затишку.

Сьогодні облаштувати будинок можна так, щоб він повністю відповідав усім запитам господаря. Кожен хоче створити комфортний, стильний, функціональний і безпечний інтер’єр.

Сьогодні замовити дизайн коридору або холу дуже просто, як і створити індивідуальний стиль всього будинку.

У роботі дизайнера інтер’єру важливий не тільки хороший смак і здатність втілити побажання замовника в реальність, але і здатність зробити це з почуттям міри.

Табу для современного интерьера: 6 распространённых ошибок

Яскравий колір глянсової фарби на стінах

Забарвлення є одним з швидких і ефективних шляхів перетворити простір. Глянець добре працює в маленьких кімнатах, але краще його використовувати локально в деталях.

Колір при цьому може бути будь-яким. А ось на великих площах надмірний блиск буде виглядати пішло.

Освітлення

Світло здатне зіпсувати будь-який ремонт. Не варто перестаратися з точковими світильниками по всій стелі, але і недолік верхнього світла важко назвати виграшним.

Але окремі точкові світильники дозволять розставити правильні акценти в інтер’єрі і його зонах. Найкраще передбачити різні джерела освітлення.

Самотній стельовий світильник не зможе дати достатньо світла.

Гармонійно розташуйте різні джерела по всьому приміщенню на різних рівнях: люстра, точкові світильники, бра, прожектора, таємні підсвічування, торшери, настільні лампи і навіть свічки.

Важкі тканини на вікнах

Масивні Портьєри темних і» брудних ” кольорів, багатошаровість, нав’язливі конструкції зіпсують будь-який інтер’єр. Сьогодні віддається перевага живим, легким і лаконічним рішенням.

Змішання стилів

Несумісні кольори, принти і навіть предмети меблів різних стильових напрямків можуть додати приміщенню відчуття несмаку, захаращеності і штучності. Важливо дотримати затишок, гармонію кольорів, форм і розмірів.

Декоративна штукатурка

З таким матеріалом варто працювати тільки в добре проробленої і доречною стилістиці. Виконання задумки варто довірити хорошому майстру, щоб результат виглядав органічно.

Складні стелі

Багаторівневі складні стелі виходять з моди. Вони не підходять для маленьких площ і низьких стель, з якими доводиться працювати набагато частіше, ніж з високими.

Будь-які елементи пафосу мають місце бути, але для них має бути правильно підібрано місце, масштаб і інструменти. Якщо гнатися за всім відразу і намагатися в одному інтер’єрі вмістити всі модні тенденції, то в підсумку можна безнадійно зіпсувати все враження.