Як можна оновити інтер’єр кухні: в цьому нам допоможе плитка

У побуті ми найбільше цінуємо практичні рішення, тому ремонт в кожній кімнаті зазвичай проводиться відповідно до того, що потім в ній буде відбуватися.

Оздоблення стін в квартирі чим би то не було – заняття не з легких і вимагає грамотного підходу.

Чому саме плитка

Багато господарів з часом прийшли до висновку, що якраз це покриття є найоптимальнішим для стін кухні.

Как можно обновить интерьер кухни: в этом нам поможет плитка

Все-таки вони сильно схильні до дії підвищеної вологості і перепаду температур, забруднення від кіптяви, пара, бризок води і крапель жиру.

Тому плитка була визнана кращим варіантом обробки для кухні-і симпатично, і практично: стіни завжди захищені від впливу агресивних факторів оточення.

Звичайно, обробка стін всієї кухні може обійтися недешево, але завжди можна зробити так званий «фартух» – покрити плиткою лише ту частину стіни, поруч з якою знаходиться плита і раковина.

Переваги плитки перед іншими видами обробок

Основні переваги, крім практичності, – міцність і жорсткість керамічної плитки, а також її виняткова екологічність і гігієнічність.

Якщо плитка покладена правильно, її буде вкрай складно зруйнувати, зірвати або розбити; плюс до всього, вона не плавиться, не горить і не виділяє внаслідок цього ніяких токсичних речовин.

Що стосується останніх двох “плюсів”, екологічністю даний матеріал володіє тому, що серед його складових немає шкідливих компонентів, основні – кварцовий пісок, глина і вода. Вона не роз’їдається хімічними миючими засобами і не вбирає вологу, тому її дуже зручно мити.

Керамічна плитка буває різна

На сьогоднішній день вибрати плитку можна на будь-який смак. Постійно з’являються нові забарвлення і візерунки, які припадуть до душі навіть самим вибагливим покупцям.

Сама по собі керамічна плитка буває різних видів: екструдована або пресована, з щільною або пористою консистенцією, покрита глазур’ю чи ні… Вибирати тільки вам.