Як оформити інтер’єр спальні: секрети професіоналів

Сучасний дизайн спальні грунтується на деяких принципах. Основним є обробка приміщення фахівцями вищого рівня. Наступний момент-це вибір планування і меблів.

Зараз в моді практичність і зручність. Спальня-це місце відпочинку після робочого дня.

Трендом цього року є яскраві фарби в інтер’єрі кімнати. Насичені відтінки додають затишку, заряджають енергією.

Как оформить интерьер спальни: секреты профессионалов

Які нюанси треба враховувати

Колір обробки повинен бути нейтральним і спокійним. Вдало поєднуються такі кольори:

-бежевий;

-оранжевий;

-оливковий.

У вигляді яскравих плям можуть бути підібрані приліжкові лампи або незвичайні фотошпалери. Що стосується освітлення, то фахівці радять зробити світло по периметру спальні, такий варіант буде найбільш романтичним. В даний час стали популярними натяжні стелі зі світловими точками.

Актуальним варіантом буде використання ламінату, яким обробляють не тільки підлогу, але і одну зі стін. Колір повинен поєднуватися з відтінками меблів. Всі стіни відразу не рекомендують оформляти ламінатом, буде відчуватися дискомфорт.

Щоб зберегти якомога більше місця, фахівці радять купувати вбудовану меблі. Особливою популярністю користуються шафи-купе. Його двері оформляють різними елементами декору.

Вони можуть бути дзеркальними, скляними або оформлені дерев’яними рейками. Варіант з дзеркальними дверима підходить для невеликого приміщення, дзеркало візуально збільшує простір.

Багато дизайнерів використовують в своїх проектах меблі в стилі мінімалізм, без додаткових елементів декору.

Новинкою сезону є дзеркальні стіни. Для втілення цієї ідеї не обов’язково використовувати справжнє дзеркало, багато хто використовує блискучу плівку, яка імітує дзеркальну поверхню, яка може бути рифленою. Разом з дерев’яним покриттям дзеркальні елементи будуть дуже добре поєднуватися. Такий дизайн спальні підійде для сучасної молоді. Вони намагаються стежити за модою і вважають за краще її новинки.

Штори грають важливу роль в інтер’єрі спальні. У цьому сезоні модний сірий льон в поєднанні з білосніжним тюлем. Килимові покриття не використовують, кращою прикрасою підлоги буде новий ламінат або паркет. Ліжко застеляють покривалом, відтінок якого повинен поєднуватися з колірною палітрою спальні.