Як вибрати краще освітлення для будинку

Освітлення вашого будинку є ключовим фактором, щоб відчути, що це будинок.

Погане освітлення, занадто холодне, мізерне або різке, може змусити вас почувати себе некомфортно у власному будинку.

Кращі поради щодо освітлення вашого будинку

Освітлення є ключовим елементом, який персоналізує будинок.

Как выбрать лучшее освещение для дома

Вдалий вибір не тільки додає особливого шарму, але і допомагає спростити виконання завдань, відчувати себе більш комфортно і повною мірою насолодитися будинком.

Проте кожна кімната має певні потреби, залежно від того, як ми використовуємо цю кімнату.

Перша порада, як завжди, коли мова йде про освітлення, – максимально використовувати природне освітлення. Це допомагає створити більш комфортну і доброзичливу атмосферу.

Для цього уникайте штор з важких і щільних тканин або темних кольорів, що перешкоджають проникненню світла зовні. Всякий раз, коли ви можете, підніміть жалюзі, розсуньте штори і дозвольте природному світлу проникати в кімнату.

Вбудовуване і точкове освітлення

Вбудоване освітлення зазвичай використовується як спосіб залучити більше світла в кімнати і таким чином охопити великі площі, не заважаючи прикрасі простору. Вбудовані точкові світильники є основою будь-якого проекту освітлення, і їх розташування необхідно враховувати, щоб уникнути занадто темних точок.

На додаток до вбудованих світильників в кожній кімнаті повинні бути також підтримують лампи або точкові світильники. Цей тип світла створює більш розслаблену і сфокусовану обстановку, і він ідеально підходить для спалень і віталень.

Теплий або холодний світло

У освітленні, як і в більшості інших речей, важливі деталі. У цьому сенсі важливу роль відіграє фактор» температури «або» кольору ” світла. Як правило, для читальних куточків, робочих столів, кухонь, ванних кімнат і обідніх столів рекомендується використовувати холодне світло (більш білий світ), так як він створює більш стимулюючі і інтенсивні простору.

Зі свого боку, тепле світло (з більш жовтуватими тонами) використовується для створення атмосфери спокою і відпочинку і ідеально підходить для віталень і спалень, так як це більш доброзичливий і гостинний світло.

Колір стін теж важливий

Щоб максимально використати світло, будь то природний або штучний, існують прості поради з декорування, які допоможуть створити будинок з ідеальним освітленням. Для цього можна використовувати в якості основи оформлення стін світлі тони, так як ці кольори відбивають світло і повертають його в приміщення.

Білі, бежеві, світло-сірі або навіть пастельні тони послужать основою, а кольору можна додати аксесуарам (картинам, текстилю, килимків, світильників…).

Також використовуйте дзеркала, які не тільки дуже декоративні, але й допомагають відбивати світло і робити простір яскравішим і більшим.

Торшери та настільні лампи

Лампи можуть стати відмінним декоративним елементом кімнати. Крім того, вони допомагають не надто сильно висвітлювати кімнату, так як є точкою опори для більш локалізованого освітлення.

Класичні, мінімалістські, промислові, ретро, лампи з перероблених матеріалів — всі вони допоможуть персоналізувати кімнату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *