Як правильно оформити вузьку передпокій: 5 рекомендацій

Занадто вузька передпокій справляє не дуже сприятливе враження. Її простір можна розширити за допомогою перепланування, але це досить складно.

Прийоми професійних оформлювачів допомагають візуально розширювати простір. І їх варто взяти на озброєння.

Рекомендаціями поділилася експерт мережевого видання” БелНовости ” в області дизайну та інтер’єру Юлія Тичино.

Прийоми обробки

Сучасні матеріали і технології відкривають широкі можливості для перетворення передпокої, що представляє вузький коридор, в затишний простір.

Как правильно оформить узкую прихожую: 5 рекомендаций

Продумане освітлення, вдалий розподіл світлових потоків, підбір предметів обстановки, планування передпокою дозволить дещо пом’якшити сприйняття. Вузька передпокій стане більш просторою візуально.

Оформлення стелі та стін

Досвідчені майстри вважають за краще не оформляти стіни і стелю занадто яскравими шпалерами з великим малюнком. У цьому випадку простір здається меншим. Стеля світлих тонів зазвичай сприймається власниками житла цілком доброзичливо, але світлі стіни в передпокої згодні зробити небагато.

Світлі забарвлення візуально істотно розширюють обсяг приміщення. Цілком доречно використовувати пастельні тони в будь-який гамі кольорів.

Непогано справляються із завданням натяжні стелі. Глянцева поверхня створює дзеркальний ефект, робить приміщення вище і просторіше. Це дуже практичне і вдале рішення, що збільшує обсяг.

Для шанувальників темних стін можна дати пораду зробити їх в один тон, поставити в передпокій світлі предмети меблів. Стіни потрібні тільки гладкі.

Білий колір у вузькому передпокої виглядає примітивним. Приміщення виявляється некомфортним і некрасивим в такій обробці. Врятувати становище можуть стильні нюанси, фарбування складом з перламутром, наприклад.

Розширення дзеркалами

Загальновідомо, що дзеркало великого розміру робить обсяг будь-якого приміщення візуально більше. У передпокої цілком доречний цей прийом. Необхідно, щоб в дзеркалі відбивався практично весь обсяг приміщення.

Вдалим варіантом можуть стати двері з дзеркальною обробкою шафи купе. Функціонально дзеркало в передпокої теж має велике значення. Адже перед виходом з квартири практично кожен вважає за необхідне оцінити власний зовнішній вигляд в дзеркалі.

Оздоблення підлоги

У передпокої доречний будь-який практичний матеріал для підлоги. Можна використовувати плитку з керамограніта, лінолеум та інші матеріали. Важливо, щоб Забарвлення покриття підлоги не виявилася світліше, ніж біля стіни, або істотно темніше її.

Непогано себе проявило поділ передпокої подіумом. Їм можна виділити простір біля вхідних дверей. Подіум позначить цю зону як окрему.
Додатково до неї приверне увагу ефектний світильник.

Предмети меблів

Важливо зробити оформлення передпокою досить різноманітним. Контрастна по відношенню до забарвлення стін меблі легко справляється з цим завданням.

Краще використовувати предмети меблів в єдиному колірному рішенні і з одного матеріалу. У цьому випадку приміщення виглядає гармонійно, простір не перевантажено.

Важливо добре попрацювати над оформленням вузької прихожей, продумати всі деталі. В цьому випадку вузька передпокій стане комфортним привабливим приміщенням.