Як збільшити простір вітальні: 10 ідей

Існує кілька способів зорового збільшення простору маленької вітальні.

Ці прийоми відомі дизайнерам інтер’єрів, вони часом не являють собою нічого складного або хитрого, але зате вони дуже ефективні і працюють на всі 100%.

Приклавши мінімальні зусилля, за допомогою 10 ідей по збільшенню простору маленької вітальні, представлених нижче, ви зможете домогтися того, що ваш маленький зал або невелика вітальня будуть виглядати просторіше, світліше і комфортніше для проживання.

Рекомендаціями поділилася експерт мережевого видання” БелНовости ” в області дизайну та інтер’єру Юлія Тичино.

Как увеличить пространство гостиной: 10 идей

Ідея № 1.

Використовуйте світлі нейтральні кольори для м’яких меблів. Ідеальний вибір-білий колір, але більш практичними будуть кремовий, бежевий або світло-блакитний кольори.

Ідея № 2.

Використовуйте правильне освітлення. В ідеалі має бути якомога більше природного світла, але і при хорошому електричному освітленні зал або вітальня теж будуть здаватися більше.

Ідея № 3.

Використовуйте меблі особливої конструкції: багатоцільову, здатну виконувати кілька функцій одночасно; мобільні меблі, здатну вільно переміщатися з місця на місце; Складні меблі.

Ідея № 4.

Краще купувати меблі з світловідбивних і відблискуючих матеріалів, наприклад, зі скла.

Скляні меблі не тільки елегантно виглядає, але і візуально розширює простір.

Ідея № 5.

Активніше використовуйте вертикальну поверхню, наприклад, площа стін.

Ідея № 6.

Зверніть увагу на стелю. Рівний гладкий білосніжний стелю з глянцевою поверхнею, наприклад, натяжна, не тільки візуально розширить межі кімнати, але і візуально збільшить її висоту.

Ідея № 7.

Повісивши велике дзеркало на всю стіну, ви зможете оптично збільшити маленьку вітальню вдвічі!

Ідея № 8.

Не забудьте і про підлогах! Підлоги зі світлої деревини або лінолеум світлих відтінків роблять кімнату світліше, а простір – більш відкритим. На темні підлоги можна постелити світлий килим.

Ідея № 9.

Стіни маленької вітальні також вимагають до себе уваги. Існують такі фотошпалери, які створюють візуальну ілюзію розширюється простору.

Ідея № 10.

Уникайте глухих стін: чим більше наскрізних проходів, арок і ніш, тим просторішою здається кімната.

І нарешті, радикальний спосіб збільшення простору маленької вітальні-перепланування і об’єднання кухні з вітальні. У цьому випадку площа кімнати збільшиться не тільки візуально, але і реально!