Збори в школі: 3 Поради батькам, якщо дитину лають

На батьківські збори періодично ходять всі мами і тата. Хтось із батьків спокійно ставиться до таких заходів, а кому-то всякий раз лінь туди йти.

Але мамам і татам з обох категорій буде не особливо приємно перебувати в кабінеті, де проходить збори, якщо їх дітей там лають, якщо про них говорять невтішні слова.

Батькам, коли вчитель буде говорити щось недобре про їхнього сина або дочку, захочеться заступитися за чадо, захистити його. Їм обов’язково треба це зробити, але діяти їм при цьому необхідно правильно. Що саме доведеться робити? Про це буде розказано далі.

Взяти себе в руки

Якщо до дитини педагог ставиться несправедливо, криками батьки точно не виправлять ситуацію, не змінять її на краще. Якщо мама і тато дозволять собі продемонструвати емоції, то вчитель неодмінно відреагує на це, скаже щось у відповідь.

Собрание в школе: 3 совета родителям, если ребенка ругают

Це розохочить їх ще більше, змусить і далі щось говорити вчителю, в результаті чого розгориться конфлікт. На користь він не піде нікому, а у викладача лише з’явиться привід сказати про те, що дитина пішла в батьків, що він став таким же неврівноваженим, якими є вони.

Вислухати обидві сторони

Позицію педагога необхідно вислухати. Також мамі і татові варто поговорити зі своїм чадом, дізнатися у нього, що він думає про те, що відбувається в школі.

Знання ситуації з різних сторін допоможе батькам запропонувати адекватний вихід із ситуації, який влаштує і дитину, і вчителя.

Поговорити з батьками однокласників

І з їхніми батьками. Мамі і татові, які зіткнулися з критикою, з невтішними словами на адресу своєї дитини на зборах, варто поспілкуватися з батьками інших учнів.

Цілком можливо, що до їхніх дітей теж є претензії, що їх теж постійно лає вчитель. Також варто запитати у своєї дитини, що говорять його однокласники про педагога, як вони з ним взаємодіють.

За допомогою таких бесід мама і тато зможуть зрозуміти, чи Компетентний педагог, чи потрібно вживати радикальних заходів. Якщо ситуація запущена, то необхідно звернутися до директора, попросити його втрутитися в ситуацію, вирішити проблему з учителем.

Подібна модель поведінки батьків є безпрограшною. Використовуючи її, мама і тато завжди зможуть вирішити проблеми дитини в школі, зробити так, що результатом ситуації будуть задоволені всі.