3 речі, які повинні опинитися в автомобілі до початку осені: про що не можна забувати водіям

Настає осінь. До початку вересня спека зазвичай йде. Перестають бути актуальними такі проблеми, як сліпуче сонце і задуха в салоні автомобіля.

Однак водії стикаються з новими труднощами. Йдеться про більш короткої тривалості світлового дня, частих дощах, численних калюжах на дорогах і опалому листі.

Автомобіліст повинен враховувати ці обставини: необхідно вибрати більш обережну манеру їзди, вчасно прибирати забруднення з поверхні машини і покласти в авто додаткові предмети.

Які ж речі напевно стануть в нагоді водієві в золоту пору року? Що ж автовласник повинен встигнути покласти в транспортний засіб до початку вересня?

3 вещи, которые должны оказаться в автомобиле к началу осени: о чем нельзя забывать водителям

Дощовик

Складений дощовик займе мало місця. При цьому він допоможе людині, коли з’явиться необхідність вийти з автомобіля під час сильних опадів.

Бажано, щоб в салоні або багажнику було відразу кілька дощовиків: можливо, покинути машину доведеться не тільки водієві, але і пасажирам.

Гумові килимки

Якщо в автомобілі лежать текстильні килимки, то їх потрібно терміново замінити на гумові.

Річ з такого матеріалу не вбирає вологу, дуже легко миється і чиститься. І це особливо важливо восени в період дощів.

А ось якщо в машині залишиться текстильний килимок, то в салоні майже завжди буде сиро і брудно.

“Антидощ»

Якщо автомобіліст хоче, щоб оглядовість була хорошою навіть під час опадів, є сенс придбати «Антидощ».

Якщо нанести цей засіб на лобове скло, то з’явиться невидима плівка. В результаті краплі не будуть затримуватися на скляній поверхні. Обробити» антидождем ” можна і світлотехніку.