Автомобіль якого кольору краще вибрати? Переваги та недоліки 6 популярних відтінків

Багато покупців звертають на колір придбаного автомобіля не меншу увагу, ніж на потужність двигуна, витрата палива та інші важливі характеристики.

У такому підході немає нічого дивного: кожному автолюбителю хочеться стати власником цікаво виглядає транспортного засобу.

Одні люди вважають за краще машини класичних кольорів-білого, чорного, сріблястого. Інші вважають, що лакофарбове покриття повинне бути більш яскравим.

Але справа не тільки в зовнішньому вигляді. Обраний колір безпосередньо впливає на особливості експлуатації авто.

Автомобиль какого цвета лучше выбрать? Преимущества и недостатки 6 популярных оттенков

У кожного відтінку є свої плюси і мінуси. І майбутньому автовласникові варто ретельно вивчити цю інформацію перед тим, як зробити остаточний вибір.

Білий колір

Купуючи машину класичного білого кольору, людина може бути впевнений: транспортний засіб не буде сильно нагріватися. Особливих проблем не виникне і при догляді за поверхнею авто.

Однак не можна забувати про серйозний недолік: взимку білі автомобілі нерідко зливаються зі сніговим фоном, що може привести до аварійної ситуації на дорозі.

Чорний колір

Ще один класичний варіант оформлення. Головна його перевага полягає в тому, що не треба переплачувати: чорний колір є одним з базових.

Крім того, заощадити вийде і при відновленні лакофарбового покриття: особливих проблем при виборі дешевої і при цьому якісної фарби не виникне.

Але не варто забувати про недоліки, в числі яких можна згадати наступні: швидке підвищення температури в салоні влітку, часте збіг кольору машини з кольором дорожнього покриття, впадають в очі забруднення і небезпека експлуатації в темний час доби (так як чорну машину важко побачити в темряві).

Сріблястий колір

Доглядати за таким покриттям буде легко: пошкодження на ньому можна назвати непомітними.

У теплу пору року в салоні сріблястого авто дуже комфортно перебувати: поверхні не встигають сильно нагріватися.

Однак керувати машиною такого кольору ввечері або вночі досить складно: інші водії далеко не відразу помічають сірі транспортні засоби.

Червоний колір

Головні плюси-яскравість і краса такої машини. Але є і недоліки. Перший мінус-фарба досить швидко вигорає.

А другий недолік полягає в тому, що інші водії нерідко сприймають такий автомобіль як джерело потенційної небезпеки на дорозі. Людей, що сидять за кермом червоних машин, нерідко сприймають як Лихачів.

Синій колір

На відміну від червоного кольору, Синій сприймається оточуючими більш спокійно. Крім того, синім машинам досить легко повернути чистоту.

Недолік полягає в тому, що синій колір може занадто розслабити людей, які сидять за кермом інших транспортних засобів.

Зелений колір

Головні переваги-ефектна “зовнішність” машини і простота догляду за лакофарбовим покриттям.

Очевидний мінус-труднощі експлуатації в теплу пору року: машина «зливається» із зеленню.