5 ознак того, що у вас неправильні відносини

Якщо ви не впевнені в своїх нинішніх відносинах, вам може бути цікаво, чи в тих Ви відносинах.

Це може бути важко зрозуміти, чи є ви з кимось із страху залишитися самотнім або дійсно підходити один до одного. 

Детальніше про таку важливу тему розповість експерт Потапов Андрій-фахівець з рішень проблем відносин жінок і чоловіків. 

На щастя, є деякі явні ознаки того, що ви перебуваєте в неправильних відносинах. Ось 5 ознак того, що ви не з тією людиною:

5 признаков того, что у вас неправильные отношения

Він ненадійний

Ви не можете розраховувати на те, що він з’явиться поруч з вами. І в великому, і в малому він підвів вас і зарекомендував себе ненадійним.

Може бути, ви попросите його винести сміття, а він скаже, що не зробить цього. Може бути, він обіцяє, що забере вашу подругу з аеропорту, і не з’явиться. Або, можливо, ви просто не можете розраховувати на те, що він щось зробить.

Його слова мало що значать, тому що ніколи не знаєш, чи доведе він справу до кінця, але можна припустити, що він цього не зробить.

Потрібна людина знайдеться для вас великим і малим. Він залишається вірним своєму слову і не підводить вас постійно. Коли ви з правильною людиною, ви знаєте, що можете на нього покластися.

Ви застрягли

Ви не ростете в житті. В областях, в яких ви хочете поліпшити або поставити цілі, не спостерігається прогресу.

Можливо, ви більше не займаєтеся спортом або не просувається по кар’єрних сходах. Ваші пріоритети, можливо, відсунули ваші відносини на задній план, і ви відчуваєте себе трохи млявою.

Ваші відносини не заохочують і не сприяють зростанню. Ваш партнер не підштовхує вас до того, щоб бути кращою версією, і може навіть утримувати вас від досягнення того, чого ви хочете.

Коли ви з правильною людиною, зростання заохочується і підтримується. Ви заохочуєте один одного рости і підштовхуєте один одного до кращого.

Ви роздумуєте про інших

Ви можете виявити, що ваш розум блукає, і задається питанням-А що якщо? Може бути, ви думаєте про симпатичному колезі або про ту людину, з яким «спілкуєтеся». Ви можете задатися питанням, як би замість цього бути з кимось на зразок них.

Ви можете мріяти про те, щоб побути з цією іншою людиною або навіть знову стати самотньою.

Хоча ці невинні фантазії можуть здатися досить нешкідливими, вони можуть бути ознакою того, що ви готові до чогось іншого і в даний час перебуваєте в неправильних відносинах.

Вам постійно доводиться виправдовувати себе

Він завжди допитує вас і, схоже, вам не довіряє. Ви повинні регулярно пояснювати йому своє місцезнаходження і виправдовуватися, незважаючи на те що не давали йому ніяких підстав не довіряти вам.

Йому потрібні всі подробиці про те, з ким ви, що ви робите, де ви це робите і т.д. він може зайняти оборонну позицію, якщо ви запитаєте у нього те ж саме. 

Іншими словами, все трохи однобічно, і він може задавати вам питання, але ви не можете задавати йому такі ж питання.

Постійні пояснення можуть бути втомливими і серйозно підірвати ваше психічне здоров’я. Коли ви знайдете відповідну людину, свою другу половинку, жодному з вас не доведеться пояснювати або виправдовувати своє місцезнаходження – у відносинах буде достатньо довіри, щоб просто насолоджуватися спільним життям без постійного контролю.

Ви незадоволені

Щось не так, і ви в цілому незадоволені. Все може бути добре, але не дуже добре, і ви відчуваєте, що вас чекає щось ще.

Звичайно, ви не повинні покладатися на відносини або партнера, щоб зробити вас щасливими або дати вам задоволення. Але важливо переконатися, що ваші відносини не позбавляють вас щастя і задоволення в житті.

З правильним партнером ви можете разом насолоджуватися маленькими красотами, які пропонує життя. Ви можете насолоджуватися щастям один одного і приймати його як своє власне. Вам не залишається сумніватися в тому, що чогось не вистачає або вас стримує людина, яку ви любите.

Знайдіть свою другу половинку!

Якщо ви не з тією людиною, можливо, прийшов час відпустити і дозволити собі знайти свою другу половинку. Може бути, ви захоплені, але не закохані, а може бути, ви просто розслаблені.

У будь-якому випадку дати собі місце, щоб привітати себе в правильному матчі, в довгостроковій перспективі окупиться.

Насправді, краще залишатися самотнім, поки не знайдеш свою другу половинку, ніж займатися тим, хто емоційно виснажує або не підтримує зростання.

Хоча це може бути дуже важко відмовитися від відносин, навіть якщо вони нездорові, іноді вам потрібно зробити важкий вибір, щоб зробити це правильно. 

Якщо вам сподобався цей контент або він був корисний, не забудьте поділитися статтею зі своєю сім’єю і друзями.