Чи потрібно розмовляти зі своєю собакою: думка експертів вас здивує

Деякі соромляться зізнатися в тому, що часом розмовляють зі своїми вихованцями.

Інші ж власники собак і не приховують своїх звичок, оскільки звикли ставитися до улюбленців так, немов вони справжні члени сім’ї.

Ми звикли до думки про те, що тварини нас не розуміють, тому не бачимо в таких розмовах особливого сенсу.

Чи варто говорити зі своєю собакою

Собаки можуть зрозуміти, про що йде мова

Експерти вважають, що домашній пес може розуміти значення декількох сотень слів. Тому не варто думати про те, що тварина не усвідомлює того, що ви говорите.

Нужно ли разговаривать со своей собакой: мнение экспертов вас удивит

Собаки запам’ятовують не тільки команди і потрібні їм слова, а й багато іншого.

Також вважається, що розмова з твариною допоможе вихованцеві розширити свій словниковий запас. Це в свою чергу призводить до поліпшення роботи мозку.

Не забувайте про інтонацію

Пес не завжди осмислює кожне сказане слово, але по інтонації він може безпомилково визначити ваш настрій. Це допомагає зміцнити зв’язок з твариною і зробити відносини більш яскравими.

Тому не варто соромитися розмовляти з вихованцем: якщо пес вам не відповідає, це зовсім не означає, що він нічого не зрозумів.

Взаєморозуміння

Розмова з собакою-це окрема форма взаємодії, яка допомагає нам краще зрозуміти один одного. До того ж, пес цінує увагу, яку власник вирішив на нього витратити.

Тому намагайтеся частіше проводити час зі своїм улюбленцем, адже навіть звичайна розмова може бути для нього важливою подією.