Вибираємо домашнього вихованця для дитини: 4 кращих варіанти

Дуже складно знайти дітей, які не мріють завести домашню тварину.

І такому прагненню можна тільки порадіти, адже наявність вихованця будинку позитивно впливає на дитину.

Але яку тварину вибрати, якщо в будинку є діти? Рекомендаціями поділилися експерти.

Пес

Собаки, ймовірно, є найбільш стереотипним домашнім улюбленцем для дітей – і для цього є причина.

Выбираем домашнего питомца для ребенка: 4 лучших варианта

Більшість собак середнього розміру досить великі, тому дитина не може поранити їх. Але багато видів собак поводяться з дітьми спокійно і розслаблено.

Собаки легко піддаються дресируванню, і вони можуть розважати дитину. Вони можуть стати для дітей хорошим другом.

У будь-якому випадку про собак теж потрібно піклуватися. Їм знадобляться іграшки, щоб вони не гризли меблі, якісний нашийник. Не варто очікувати, що діти самі будуть піклуватися про домашнього вихованця, більшості з них буде потрібна допомога в повсякденному догляді.

Кішка

Кішки також є досить поширеним домашнім улюбленцем для дітей. Вони також досить великих розмірів, щоб їх не поранив дитина.

Будучи схильними до пригод, кішки також можуть стати прекрасними товаришами. Вони живуть довго і до того ж грайливі. У будь-якому випадку кішки зазвичай не вимагають такого догляду, як собаки. Їх не потрібно вигулювати або купати. Вони зазвичай бувають дуже спокійними, якщо їх не турбувати.

Проте кішки підходять не всім дітям. Вони не можуть встигати за енергійною дитиною так само легко, як собака, і зазвичай не «бігають по двору». Однак вони також, як і собаки, люблять грати з іграшками.

Рибка

Рибки часто є ідеальними домашніми тваринами для маленьких дітей. Вони не вимагають особливого догляду і уваги і зазвичай не займають багато місця. Вони більше підходять для спокійних дітей.

Риби вимагають набагато більше турботи, ніж можна було б очікувати. Наприклад, золоті рибки не можуть жити в маленьких ємностях. Вони зазвичай живуть до 10 років, хоча можуть жити і до 25 років. Золота рибка може вирости до великих розмірів, і тоді їй знадобиться відповідний Акваріум.

Птах

Птахи-кращий вибір для дітей старшого віку, які не зацікавлені заводити кішку або собаку. Вони вимагають невеликого догляду. Птахи в основному містяться в своїй клітці і не вимагають дресирування, в якій потребує собака. Птахи також досить своєрідні і можуть стати для дітей цікавими друзями.

Але не всі види птахів підходять дітям. Маленькі птахи займають менше місця, і їх легко тримати вдома і доглядати за ними. Так як всі птахи Різні, потрібно уважно їх вивчити і вибрати тих, які найкраще підходять для даної сім’ї.