Що потрібно знати перед тим як чистити унітаз. Всі нюанси і рекомендації в нашій статті.
Прибирання туалету-неприємне і рутинне заняття, без якого не обійтися. Але можна заощадити час і сили і запобігти розвитку бактерій в унітазі, якщо слідувати простим правилам.
5 правил миття унітазу
Брудний унітаз не тільки погано виглядає і пахне, але і є розсадником небезпечних мікробів. Щоб повернути йому ідеальну чистоту, використовуйте чистячі засоби Domestos-гелі “кришталева чистота» і «Ультра Білий» засіб «Антиналет Антиржавчина»і спрей “Універсальний”. Крім чистячих засобів вам знадобляться:
-
щітка для унітазу;
-
рукавичка;
-
паперові рушники або серветки.
Тепер можна приступати до миття унітазу, якщо дотримуватися всіх правил.
1. Унітаз потрібно мити цілком часто прибирання обмежується тільки миттям чаші унітазу, але мікроби залишаються ще й на інших поверхнях. За допомогою вологої ганчірки з миючим засобом протріть бак, сидіння, підставу, кришку і зовнішні поверхні унітазу. Це допоможе видалити залишки бруду і не залишить мікробам шансу.
2. Засіб для чищення потрібно наносити зверху вниз почніть мити чашу з обідка: під нього наносять густий гель, щоб видалити мікроби – він повільно стікає вниз по всій поверхні. Гель дасть кращий результат, якщо залишити його на кілька хвилин до змивання. Пройдіться туалетною щіткою всередині чаші і залийте засобом мінеральні відкладення: зазвичай вони накопичуються в задній частині чаші уздовж рівня води.
3. Прибирання не закінчується зі спуском води щоб всередині унітазу було дійсно чисто, спускати воду потрібно кілька разів за час прибирання: при цьому продовжуйте чистити чашу щіткою. Після цього варто використовувати дезінфікуючий спрей зовні унітазу: на зовнішній частині кришки, зливному бачку і підставі сантехніки. Протирати оброблені поверхні потрібно паперовими серветками, так як в ганчірки вбирається брудна вода.
4. Не забувайте про кнопку зливу Копка зливу води-це головне джерело поширення небезпечних мікробів: до неї щодня торкаються кілька людей. Її потрібно обробити дезинфікуючим засобом і ретельно протерти чистим рушником.
5. Простір навколо унітазу теж має бути чистим після того, як ви закінчите з прибиранням туалету, наступний крок – чистка плитки, підлоги і стін. На них збирається чимало мікробів: потрібно ретельно обробити поверхні миючим засобом, пройтися щіткою по швах між плиткою і кутах стін. Після цього треба змити засіб чистою водою і насухо витерти серветками.