Який засіб вибрати: чим мити підлогу, кахель у ванній і інші поверхні

Какое средство выбрать: чем мыть пол, кафель в ванной и другие поверхности

Правильно вибираючи, ніж мити холодильник і ванну, ви зробите прибирання більш швидким і ефективним процесом і убезпечите сім’ю від бактерій.

Правильний вибір засобів для швидкого прибирання

Ви готуєтесь очистити свій будинок до ідеального блиску? Або просто шукаєте способи полегшити щоденне прибирання? У будь-якому випадку, ця стаття про те, як правильно чистити різні поверхні в будинку гарантує, що у вас завжди буде під рукою відповідне для роботи засіб (і, отже, ви витратите на наведення чистоти набагато менше часу).

Надягайте гумові рукавички пр і прибирання, особливо перш, ніж очистити унітаз і ванну, щоб захистити шкіру ваших рук.

Загальні правила вибору засобів для прибирання будинку

Будь-яка господиня при прибиранні будинку потребує використання засобів для чищення. Однак як різні зони в будинку, так і різні матеріали мають свої особливості, тому для кожного типу поверхонь варто вибирати спеціалізовані засоби. Загальні правила щодо вибору засобів для прибирання такі:

  • Засоби для миття повинні добре пінитися-а значить, бути економічними у використанні.

  • Упаковка будь-якого миючого засобу повинна безпечно закриватися, щоб її не могла відкрити дитина.

  • По можливості слід вибирати найбільш безпечні засоби, що містять мінімум токсичних речовин. Виняток становлять засоби для дезінфекції ванної кімнати і туалету – для цих приміщень потрібно використовувати сильнодіючі засоби через велику кількість бактерій.

  • Якщо в сім’ї є алергіки, слід вибирати більш м’які засоби, наприклад, Glorix, або скористатися народними засобами, такими як питна сода, оцет і т.д. тільки слід пам’ятати, що навіть вони можуть викликати алергічну реакцію.

Вибравши правильні засоби для кожного типу покриття, ви збережете зовнішній вигляд поверхонь, меблів і побутової техніки надовго, а також зможете впоратися з прибиранням в найкоротші терміни. Найголовніше-уважно читайте інструкції і проводите тест на непомітній поверхні перед використанням будь-якого нового засобу.

Як мити вікна і чим очистити ванну-специфіка миття різних поверхонь

Для проведення прибирання в будинку мало обмежитися водою і ганчіркою – потрібні кошти, які впораються з бактеріями і жиром на кухні, знезаразять поверхні у ванній кімнаті і туалеті і продезінфікують підлогу, не пошкодивши дорогий ламінат.

  1. Для миття вікон, скляних полиць і інших блискучих поверхонь вибираємо спеціальний засіб, що не залишає розлучень, наприклад спрей від Cif.

  2. Чим мити холодильник та інші кухонні поверхні? Використовуйте антибактеріальні миючі засоби, щоб легко видалити жир і запобігти поширенню бактерій.

  3. Щоб швидко відмити кухонну плиту, нанесіть на кілька хвилин Активний миючий крем Cif, а потім просто зітріть його разом із забрудненнями.

  4. Вибираючи, ніж мити плитку у ванній, зупиніть свій вибір на засобах, що видаляють вапняний наліт – на зразок CIF легкість чистоти для ванної.

  5. Для дезінфекції ванни і унітазу використовуйте хлорвмісні гелі, на зразок Domestos.

  6. Меблі варто обробляти антистатичними засобами, щоб на ній не накопичувалася пил. Перш ніж чистити шкіряний диван, не забудьте спробувати використовуваний засіб в непомітному місці, щоб переконатися, що воно не залишить розлучень.

  7. Чим мити підлогу? Підлоги потрібно мити засобом з антибактеріальним ефектом, як Glorix Ніжна турбота, особливо якщо в сім’ї є маленькі діти.

Також вам знадобляться пилосос або щітка, зручна швабра і відро з водою, мочалки і щітки для кухні та ванної, ганчірки для протирання меблів і гумові рукавички. Необов’язково купувати весь доступний в господарському магазині інвентар, але зручні пристосування полегшать і прискорять прибирання.

Універсальні засоби скоротять список покупок

Зовсім необов’язково купувати окремий засіб для кожного предмета меблів і виду поверхонь – те ж саме засіб, ніж чистите екран РК телевізора можна використовувати і для екрану комп’ютера. Універсальний спрей з антибактеріальним ефектом видалить жир і продезінфікує поверхні. Покладайтеся на почуття здорового глузду і вибирайте засоби з комбінованим ефектом.

  • Перед початком прибирання нанесіть дезінфікуючий гель на поверхню ванни і унітазу, щоб він встиг подіяти.

  • Нанесіть спрей для ванної на плитку і скляні дверцята, для видалення вапняного нальоту і мильних відкладень.

  • Крем для чищення плити теж варто нанести заздалегідь, щоб дати йому час подіяти на пригорілі сліди їжі і жир.

  • Після цього приступайте до прибирання і до того моменту, коли ви доберетеся до миття кухні та ванної, вам залишиться тільки стерти чистячі засоби легкими рухами мочалки і протерти начисто.