Моєму раковину: як зробити це правильно

Моем раковину: как сделать это правильно

Що потрібно знати перед тим як мити раковину. Дізнайтеся всі нюанси і рекомендації в нашій статті.

Раковина-місце, де ми миємо руки, посуд і їжу. Регулярне чищення-це простий спосіб зберегти гігієну та запобігти розмноженню мікробів. З чого почати?

Як правильно мити раковину

Раковина-місце розмноження хвороботворних бактерій, в тому числі кишкової палички, сальмонели і золотистого стафілокока: вони легко потрапляють на руки або продукти харчування. Якщо регулярно мити раковину, варто використовувати ефективний засіб для чищення-спрей Domestos Універсальний. Він видаляє кухонний жир, цвіль і мікроби, не дряпаючи поверхню раковини, на відміну від порошкових засобів.

Крім кошти Domestos для прибирання будуть потрібні:

  • щітка;

  • губка;

  • рукавичка;

  • чистий сухий рушник або серветки з мікрофібри.

Підберіть оптимальний засіб для чищення для вашої раковини. Якщо ви використовуєте новий засіб, спочатку перевірте дію на непомітному місці, наприклад, на задній поверхні раковини. Як правило, Універсальні миючі засоби можна використовувати на всіх типах поверхонь, з обережністю на пластикових або хромованих: вони легко пошкоджуються і дряпаються.

Перед початком миття приберіть з раковини весь посуд і очистіть стік або решітку від залишків їжі. Тепер можна нанести чистячий спрей. Використовуйте м’яку губку, втирайте засіб в поверхню раковини плавними круговими рухами. Втирайте засіб для чищення в нижню частину раковини, щоб видалити п ятна і залишки жиру. Потім візьміть трохи мильного розчину і протріть герметик раковини і кран. Після чищення промийте раковину теплою водою і висушіть її чистим рушником.