Прийоми догляду за раковинами – від простих до професійних

Приемы ухода за раковинами – от простых до профессиональных

Читайте наші корисні поради по догляду за раковиною і дізнайтеся, як ефективно позбутися від слідів мильного нальоту, іржі, залишків їжі і плям від води.

У раковині так часто бувають вода, мило і миючі засоби, що, здавалося б, вона повинна бути завжди чистою. Однак, як не дивно, на її поверхні швидко накопичуються мильний наліт, харчові залишки, іржа і плями від води.

Для загального очищення будь-якої раковини корисні універсальні засоби для чищення, такі як крем Cif або спрей для ванни CIF. Обприскати раковину, залиште на 2-3 хвилини, потім протріть м’якою губкою і обполосніть. Не користуйтеся абразивними агентами та інструментами.

Слабо забруднену фаянсову раковину можна чистити будь-яким з таких способів:

  • Витріть бруд свіжим зрізом лимона і промийте водою з-під крана.

  • Візьміть харчову соду або тринатрійфосфат (запитайте в магазині обладнання) з теплою водою. Посипте раковину цим порошком, потім відітріть її вологою губкою. Промийте оцтом або лимонним соком, щоб нейтралізувати лужний очищувач, а потім водопровідною водою.

  • Зробіть з харчової соди з водою пасту» зубної ” консистенції, нанесіть на губку або м’яку нейлонову щітку і обережно потріть раковину. Потім пройдися паперовим рушником або м’якою ганчіркою. Ні в якому разі не тріть фаянсові раковини абразивними порошками або сталевою ватою — подряпаєте.

  • Стійкі плями, включаючи іржаві, можуть стати справжньою проблемою. Для боротьби з ними використовуйте крем Cif або спрей Cif для ванни. ці кошти допоможуть видалити складні плями вапняного нальоту, іржі, мильні відкладення і бруд. Нанесіть Cif на забруднену поверхню, залиште на 3-5 хвилин. Потім обполосніть водою з-під крана.

Це засіб підходить і для раковин з чавуну або нержавіючої сталі.

Плями від води в будь раковині відтирайте ганчіркою зі спиртом або оцтом.

Плями з раковини зі штучного каменю видаляйте зубною пастою або пастою з харчової соди з водою. Наносячи її на білу мочалку (є в господарських магазинах), обережно протріть брудне місце. В крайньому випадку, якщо пляма не піддається, дуже ніжно видаляйте його вологою або сухою дуже дрібною шкіркою. Якщо терти сильно, в матеріалі залишиться виїмка. Потім заполіруйте це місце спеціальною поліроллю для штучного каменю.

Водяні плями, що в’їдаються в фаянсову раковину, видаляти вкрай важко. Помітивши таку пляму, відразу ж зашліфовивайте його полірувальним складом. Використовуйте тут Ювелірний крокус або купіть в гранильній майстерні оксид церію — рожевий порошок, яким полірують срібло і золото. Зробіть пасту відповідно до вказівок на упаковці і відтирайте.

Щербину або подряпину на білій фаянсовій поверхні раковини, ванни або побутового приладу зафарбуйте білою емалевою фарбою, купленої в господарському магазині. Дотримуйтесь вказівок на банку. Працюйте художньої пензликом. Дайте фарбі висохнути, відшліфуйте пляму тонкозернистою шкіркою і пофарбуйте знову. Повторюйте цю операцію, поки зафарбоване місце не зіллється з навколишньою поверхнею. Якщо хочете домогтися відмінного результату, купіть набір для ремонту порцеляни, який включає заповнювач, затверджувач, чистячий спрей, шкірку і т. п.