Як мити скло: видалення плям і слідів клею зі скла

Как мыть стекло: удаление пятен и следов клея со стекла

Ви хочете, щоб ваші вироби зі скла блищали? Натисніть тут, щоб дізнатися, як позбутися відбитків пальців, водяних смуг та липких етикеток на склі!

Красиве, сяюче, чистотою скло радує око, але, з часом, жорстка вода і мило можуть зробити його каламутним і тьмяним. На щастя, існують різні способи видалення плям і навіть хитрощі, які допоможуть позбутися від слідів цінників у магазинах на ваших нових мисках і склянках. Ми пропонуємо вам кілька порад і прийомів, які допоможуть повернути блиск вашому склу.

Мити скло найкраще вручну, використовуючи гарячу воду і невелика кількість посудомийного засобу. Використовуйте м’яку ганчірочку без ворсу, протираючи скло насухо, щоб не подряпати поверхню. Перед використанням, завжди читайте інструкції на етикетках обраних вами чистячих засобів.

Як чистити скло?

Навіть при щоденному митті скляного посуду необхідно бути обережним і використовувати правильні методи чищення, які допоможуть позбавити вас від бруду і запобігти її швидке повторне поява.

  • Мийте склянки вручну. Скло, особливо дорогі винні келихи або кришталь ручної роботи, потрібно мити вручну, щоб утримувати в чистоті і не пошкодити їх. Посудомийні машини можуть погіршити плями, так як часта посудомийна прання залишає мильний наліт у вигляді тонкої плівочки на поверхні скла.

  • Правильний підхід, і ви на півдорозі до успіху! Моя скло вручну, використовуйте гарячу воду і невелику кількість мила для посуду, щоб позбутися від бруду. Промийте скло відразу і залиште сушитися, перевернувши, на сухому рушнику. Якщо ви вирішили витирати скло відразу ж, використовуйте безворсовий матеріал, наприклад мікрофібру або спеціальну тканину для чищення скла.

Як видалити плями зі скла?

Плями від жорсткої води або наліт органічного походження (наприклад від кави або вина) можна видалити зі скла наступним чином. Ви можете використовувати багато домашніх засобів, таких як сода, лимонний сік або оцет. Для видалення плям можна також скористатися тим же засобом для чищення скла, яке ви використовуєте для вікон і дзеркал.

Для органічних плям або легких відмітин підійде:

  • Харчова сода і щітка з м’якою щетиною – наприклад стара зубна щітка – щоб відтерти конкретні проблемні місця.

  • Розчин білого оцту і дистильованої води, змішаних в рівних пропорціях підійде для чищення каламутних і потьмянілих склянок. Залиште скло відмокати в розчині як мінімум на 12 годин, потім поставте сушитися.

  • Також можна нанести кілька столових ложок оцту або засобу для чищення скла на кухонний рушник і протерти скляний посуд, потім обов’язково її промивши.