Як почистити і відполірувати нержавіючу сталь?

Как почистить и отполировать нержавеющую сталь?

Нержавіюча сталь відрізняється міцністю і довговічність, але і вона потребує догляду. Дізнайтеся, як правильно чистити посуд, раковину і плиту з нержавіючої сталі!

Практично на будь-якій кухні знайдеться посуд або деталі інтер’єру з нержавіючої сталі. Чому? Як підказує назва, нержавіюча сталь відрізняється міцністю, довговічністю і простотою в догляді. Їй також властива хороша теплопровідність, в наслідок чого нержавіюча сталь часто використовується для виробництва плит, посуду і столових приладів.

Незважаючи на всі переваги, нержавіюча сталь брудниться і втрачає блиск при регулювальному використанні. Якщо ви не впевнені, чим чистити нержавійку і який засіб для полірування нержавіючої сталі виявиться найбільш ефективним, в цій статті ви знайдете всю необхідну інформацію!

Уникайте використання відбілюючих або абразивних чистячих засобів, металевих губок і щіток з жорсткою щетиною, так як вони можуть пошкодити поверхню. Перш ніж приступити до чищення, уважно ознайомитеся з інструкціями на етикетках, протестуйте засіб на невеликому і малопомітному ділянці і захистіть шкіру рук, надівши гумові рукавички.

Якщо ви не знаєте, як правильно почистити вашу раковину, посуд і побутову техніку з нержавійки, найнадійніше використовувати спеціалізовані засоби для чищення, наприклад продукцію марки CIF. Вони спеціально призначені для чищення і полірування нержавіючої сталі і допоможуть повернути Вашим виробам первозданний блиск, не пошкодивши поверхню!

Як почистити раковину з нержавіючої сталі?

Білі плями на вашій раковині-це сліди вапняного нальоту, що утворюються через високий вміст кальцію в жорсткій воді. Найбільш простий і ефективний спосіб боротьби з вапняним нальотом – це хімічна полірування нержавіючої сталі. Розведіть білий оцет у воді в пропорції 1: 5 і протріть раковину змоченою в розчині ганчіркою з мікрофібри, а потім промийте чистою водою. Чистіть і поліруйте нержавіючу сталь круговими рухами, що допоможе надати їй додатковий блиск.

Як почистити плиту з нержавіючої сталі?

Щоб видалити сліди від пролитого соусу або підгоріла їжі на плиті з нержавіючої сталі, дотримуйтесь цієї нескладної покрокової інструкції:

 1. Переконавшись, що плита вимкнена, зніміть трубчасті електронагрівачі (Тени) і помістіть їх в миску з гарячою мильною водою.

 2. Нанесіть на губку засіб для полірування нержавіючої сталі, наприклад Крем CIF актив фреш, і ретельно потріть поверхню. Не забудьте захистити шкіру ваших рук, одягнувши гумові рукавички для домашнього прибирання.

 3. Протріть Тени і плиту чистою вологою ганчіркою, щоб видалити залишки мила і бруду.

 4. Відполіруйте метал до блиску сухою ганчіркою.

Як почистити кухонну витяжку з нержавіючої сталі?

Видалити бруд і жир, що скупчилися в кухонній витяжці, буває непросто. Для досягнення максимального результату, дотримуйтесь цієї покрокової інструкції:

 1. Захистіть плиту від патьоків бруду і мила, накривши поверхню старим рушником або шаром газет.

 2. Використовуйте спеціалізований засіб для чищення з нержавіючої сталі або приготуйте розчин з бікарбонату соди, лимонного соку та води. Обережно втирайте засіб для чищення, попередньо протестувавши його на невеликому і малопомітному ділянці, і залиште на кілька хвилин.

 3. Видаліть мильну піну і бруд губкою, змоченою в чистій воді.

 4. Для полірування нержавіючої сталі протріть поверхню сухою ганчіркою.

Як почистити побутову техніку з нержавіючої сталі?

У наші дні багато побутових приладів мають елегантне металеве покриття з нержавіючої сталі. Щоб ваша техніка зберігала охайний зовнішній вигляд, важливо знати, як правильно чистити нержавійку. Будь-то дверцята холодильника або електричний чайник, ось кілька порад по догляду за побутовою технікою з нержавіючої сталі:

 1. Переконайтеся, що пристрій відключено від мережі живлення і встигло охолонути після використання. Протріть прилад м’якою ганчіркою з мікрофібри, змоченою в теплій воді з додаванням засобу для миття посуду.

 2. Потріть поверхню по напрямку волокон металу.

 3. Відполіруйте сухою ганчіркою.

 4. В якості альтернативи можна використовувати спеціалізовані засоби для чищення, наприклад продукцію марки Cif. Не забувайте слідувати інструкціям із застосування на етикетках чистячих засобів.

Дотримуючись цих нескладних порад, ви легко очистите раковину від вапняного нальоту, відполіруєте посуд і повернете первозданний блиск будь-якій поверхні з нержавіючої сталі!