Як прочистити засмічення в стоках і ліквідувати неприємні запахи?

Как прочистить засор в стоках и ликвидировать неприятные запахи?

Ви виявили засмічення в стоках раковин у ванній або на кухні? Тут ви дізнаєтеся, як прочистити засмічення в стоках і позбутися від неприємного запаху!

Кожна сім’я розуміє, наскільки важливо підтримувати чистоту раковин у ванній або на кухні. Саме вони брудняться в будинку швидше і найсильніше. Через кухонну мийку щодня проходить безліч каструль, сковорідок, склянок, столового срібла та іншого посуду. Кожен член сім’ї користується раковиною у ванній, щоб вмитися, поголитися або почистити зуби, тому є ймовірність, що стік може засмітитися. Засмічення в стоках досить небезпечні-вода може затопити будинок, не кажучи вже про те, що засмічення є причиною неприємних запахів. Але, насправді, це не така вже й велика проблема. З прочищенням засмічень можна легко впоратися .

Щоб позбутися від засмічень в стоках і видалити неприємні запахи, скористайтеся спеціальним засобом для усунення засмічень в раковинах і трубах, наприклад продукцією марки Domestos. Не забувайте завжди уважно слідувати інструкціям на етикетках. Спочатку протестуйте вплив засобу на невеликій ділянці поверхні. Регулярне чищення раковин допоможе запобігти появі неприємних запахів і накопичення засмічень.

Як прочистити засмічення в трубі?

Наступні засоби допоможуть вам впоратися з цією роботою легко і швидко:

1) хімічні очищувачі засмічень:

Є безліч засобів, призначених спеціально для цього. Щоб досягти найкращих результатів, завжди уважно читайте інструкції на етикетках. Коли ви виливаєте їх прямо в стік, хімічні очищувачі починають розчиняти жир і скупчення, які викликали засмічення. Вони також містять спеціальні інгредієнти, які знищать мікробів, що викликали неприємний запах при засміченні. Після того, як засіб з очищення засмічень зробило свою справу, вода в раковині повинна почати стікати добре, а неприємні запахи – зникнути.

Важливо завжди дотримуватися інструкцій на етикетках чистячих засобів-не тільки з точки зору безпеки для здоров’я, а й тому, що різні типи засмічень вимагають різних підходів. Наприклад, з засміченням стоку в кухонній раковині потрібно справлятися інакше, ніж з засміченням у ванній, де вода може стікати повільніше.

2) натуральні очищувачі засмічень

З міркувань безпеки, багато людей вважають за краще очищати стоки засобами з натуральних інгредієнтів, перш ніж вдаватися до сильнодіючих хімічних речовин. Ось один із перевірених методів:

Дізнайтеся, як прочистити каналізаційні труби в нашій покрокової відео-інструкції:

  • Засипте в стік сухої раковини 1 чашку соди, переконавшись, що порошок пройшов в каналізацію.

  • Потім влийте приблизно 2 склянки окропу і почекайте кілька хвилин.

  • Додайте ще одну чашку соди і одну чашку оцту.

  • Зверніть увагу на слив. Ви помітите бульбашки і шипіння з каналізаційного отвору. Не хвилюйтеся-це хороший знак!

  • Як тільки бульбашки зникнуть, влийте ще 2 склянки окропу.

Це чудовий спосіб профілактики засмічень. Проводьте подібну процедуру кілька разів на місяць.

Як позбутися від неприємних запахів?

Неприємні запахи-один з побічних ефектів засмічень. У більшості випадків, засмічення утворюється, коли великі залишки їжі застряють в решітці зливу або в сифоні. Вони починають гнити, і бактерії, які там розмножуються, починають поширювати неприємні запахи.

Очищення раковин на кухні та у ванній кімнаті – це найкращий спосіб звільнити стоки від сміття. Щотижневе використання саморобного засобу з соди з оцтом запобіжить скупчення жиру, бруду і неприємних запахів.

  • На кухні, для відходів використовуйте відро для сміття, а не раковину, щоб позбутися від залишків їжі і неразлагающихся частинок упаковки.

  • У ванній рекомендується використовувати фільтр для зливу, щоб запобігти засмічення з волосся.

  • Уважно стежте за тим, що потрапляє в водостік. У цьому Вам допоможе придбання дренажного фільтра.

  • Використовуйте спеціалізовані засоби для чищення, такі як Domestos, не забуваючи носити гумові рукавички та добре провітрюючи приміщення.

  • При використанні сильнодіючих миючих засоби, завжди уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетках.