Як позбутися від неприємного запаху в холодильнику?

Как избавиться от неприятного запаха в холодильнике?

Неприємний запах з холодильника здатний за дві секунди відбити апетит, зате позбутися від нього не так вже й складно. Дізнайтеся, як правильно чистити холодильник.

Неприємний запах з холодильника здатний в два рахунки відбити апетит. Будь-то ароматний сир, кисле молоко або залишки вчорашньої вечері, видалити неприємний запах в холодильнику зовсім нескладно.

Універсальні засоби для чищення, наприклад продукція марки Cif, допоможуть позбутися від неприємного запаху в холодильнику. Через можливий контакт з їжею, уникайте використання відбілювачів для чищення внутрішніх поверхонь холодильника і віддавайте перевагу натуральним чистячим засобам.

Покрокова інструкція для боротьби з неприємними запахами в холодильнику:

Хочете позбутися неприємного запаху в холодильнику? Легко! Ви в трьох кроках від досягнення бажаного результату. Приступивши:

  • Крок 1: Очищення холодильника

Навести чистоту в холодильнику куди простіше, ніж може здатися на перший погляд. Для початку вийміть весь вміст, не забувши про бічні полиці і висувні відсіки для зберігання овочів. Обробіть внутрішні стінки універсальним миючим засобом, щоб очистити поверхні і позбутися від неприємного запаху в холодильнику. Не лінуйтеся і ретельно вимийте всі знімні деталі, замочивши їх в раковині з теплою водою і використовуючи губку і засіб для миття посуду.

  • Крок 2: засіб для видалення неприємного запаху в холодильнику

Навіть після ретельного чищення велика ймовірність того, що вам не вдалося повністю позбутися від надокучливих ароматів. Вони можуть мати негативний вплив на інші продукти (адже ви не хочете, щоб молоко пропахло часником,а фрукти-сиром?)

Щоб позбутися від неприємного запаху, помістіть і залиште в холодильнику невелику піалу з харчовою содою. Вона відмінно вбирає запахи і освіжить ваш холодильник всього за кілька годин.

Позбутися неприємного запаху в холодильнику можна за допомогою спеціальних засобів для чищення. Спрей універсальний Domestos антибактеріальний знищує різні види бактерій і ефективно позбавляє внутрішні поверхні холодильника від неприємних запахів. Завдяки особливій формулі спрей швидко видаляє навіть в’їдаються забруднення і сліди жиру. 

  • Крок 3: регулярне прибирання

Вам вдалося позбутися від неприємних запахів в холодильнику? Вітаємо! Тепер важливо закріпити результат і запобігти їх повторній появі! Це зовсім нескладно і вимагає лише трохи організованості. За менше ме ре раз в тиждень приділіть 5-10 хвилин вашого часу прибирання в холодильнику. Уважно проінспектуйте його вміст і позбудьтеся від прострочених продуктів, які і є найбільш поширеними джерелами неприємного запаху в холодильнику.

Як ви могли переконатися, позбутися від неприємних запахів в холодильнику зовсім нескладно, проте ще простіше запобігти їх появі. Візьміть за звичку щільно загортати продукти в пластикову плівку для їжі або зберігати їх у герметичних контейнерах. Ці нескладні правила назавжди позбавлять вас від проблеми різкого аромату сиру, цибулі або часнику в холодильнику.