Як почистити аксесуари для ванної?

Как почистить аксессуары для ванной?

Ваша мильниця, підставка для зубних щіток або щітка для туалету виглядають брудними? Натисніть тут, щоб дізнатися, як почистити аксесуари для ванної!

Коли ви думаєте про прибирання ванної кімнати, що вам спадає на думку, крім чищення туалету, раковини, ванни чи душу? Як щодо таких малопомітних пристосувань, як мильниця, підставка для зубних щіток і щітка для туалету? Ці предмети активно залучають бактерії тому їх необхідно регулярно чистити. Нижче ви знайдете кілька корисних порад і дізнаєтеся, як з легкістю очистити ці аксесуари, застосовуючи продукти і пристосування, які знайдуться в кожному будинку. Пам’ятайте, що при використанні засобів для чищення завжди слід надягати захисний одяг і добре провітрювати приміщення.

багато засобів для чищення ванної кімнати також підходять для чищення аксесуарів, таких як щітки для туалету. Але не забувайте ознайомитися з інструкціями на етикетках і протестувати кошти на невеликій ділянці поверхні.

Як чистити підставку для зубних щіток?

З усіх пристосувань у вашій ванній кімнаті, найважливіше утримувати в чистоті підставку для зубних щіток, тому що через неї бактерії можуть з легкістю потрапити в ваш організм. Це хороша мотивація, щоб почати прибирання у ванній! Спосіб чищення підставки для зубних щіток буде залежати від того, як саме вона виглядає: Старий стакан або простий металевий тримач досить мити в посудомийній машині раз в тиждень, однак, за керамічними підставками для зубних щіток доглядати складніше.

Спеціальний розчин, створений для чищення порожнини рота і для боротьби з бактеріями, чудово впорається з миттям підставки для зубних щіток. Просто замочіть підставку в розчині, а потім промийте. Підставка буде як новенька!

Як почистити мильницю?

На щастя, уникнути накопичення залишків мила на вашій мильниці досить просто:

  • Купіть мильницю, залишки води з якої будуть стікати в раковину.

  • Прибирайте залишки мила за допомогою спеціального складу: по одній чайній ложці харчової соди і яблучного оцту.

  • Нанесіть склад на мильницю, почистіть її щіткою, а потім промийте у воді.

  • Повторюйте процедуру раз на тиждень.

Як почистити щітку для туалету і підставку для неї?

Щоб добре почистити туалетну щітку разом із підставкою, дотримуйтесь простих порад:

  1. Промийте щітку разом з підставкою під гарячою водою.

  2. Потім, замочіть щітку і підставку в відрі з гарячою водою з додаванням відбілювача або оцту (приблизно 2 склянки на 2 літри гарячої води) на годину. Однак, використовуючи відбілювач, не забувайте уважно слідувати інструкціям на етикетках і надягати захисні гумові рукавички.

  3. Використовуйте засіб для миття посуду, щоб почистити щітку та підставку. Стара щітка для миття посуду або зубна щітка допоможе ефективно почистити простір між щетинками і ізбавьться від застарілої бруду.

  4. Покладіть щітку разом з підставкою на Старе чистий рушник, бажано в сонячно місці, щоб вони висохли.

Як почистити завісу для ванни?

Завіса для ванни-ще одне пристосування, яке можна почистити за допомогою предметів, які є в кожному будинку. Якщо ваша фіранка придатна для машинного прання, то, для того щоб позбутися від цвілі і грибка, слід покласти її в пральну машину разом з декількома рушниками і включити режим дбайливого прання. Додайте півсклянки харчової соди під час циклу прання і півсклянки оцту при полосканні. Потім висушіть завісу для ванни природним шляхом (машина для сушіння може її пошкодити). Повторюйте цю процедуру регулярно, щоб ваша завіса для ванни виглядала красиво і чисто.

  • Регулярне чищення аксесуарів для ванної вкрай важлива, однак, про неї легко забути, приводячи в порядок душову кабіну і раковину. Ви не станете нехтувати чищенням унітазу, так не забувайте приділяти увагу і щіточці для Його чищення.

  • Для чищення аксесуарів для ванної можна використовувати звичайні побутові засоби для чищення або спеціальні продукти для ванної кімнати, наприклад продукцію марки Cif.