Прибирання ванної кімнати та туалету

Уборка ванной комнаты и туалета

Прибирання туалету-робота не з простих. Дізнайтеся, як перемогти тисячі шкідливих мікробів, позбутися від слідів іржі і повернути кахлю первозданний блиск.

Прибирання у ванній-робота не з найприємніших. Хоча ванна кімната-найчастіше найменша кімната в будинку, утримувати її в чистоті дуже складно. Через високу вологість в приміщенні швидко розмножуються небезпечні бактерії, багато з яких є загрозою здоров’ю людини. Проводьте прибирання туалету регулярно по 15-20 хвилин — з непосильної завдання вона перетвориться в просту і корисну звичку.

Регулярно присвячуючи прибирання всього кілька хвилин, Ви заощадите багато часу і сил, так як вам не доведеться боротися з накопичилася брудом і засмітився туалетом.

Миючі засоби для прибирання ванної кімнати

Існує безліч миючих засобів, спеціально призначених для чищення ванної кімнати, сантехніки, кранів і дзеркал. Наприклад, Універсальний гель Domestos підійде для прибирання всього будинку. У нерозбавленому вигляді засіб можна використовувати для очищення і дезінфекції унітазу, ванни, раковини, стоків і зливів, а в розбавленому – для миття кахлю і підлоги.

Як підтримувати чистоту у ванній

Для того щоб впоратися із завданням швидко і ефективно, досить повторювати кілька нескладних процедур один або два рази на тиждень, але можна і частіше.

Крок 1

Підмітайте підлогу і протріть поверхні від пилу вологою ганчіркою. Постарайтеся позбутися від максимальної кількості бруду “всуху”, інакше вам доведеться попітніти, борючись з брудними розводами і мокрою пилом.