Як швидко зібрати кудись дитину: 4 поради батькам, що квапляться

Діти-це щастя. З цим погоджуються всі люди, у яких є дитина.

Але часом мамі і татові стає важко тримати себе в руках, поведінка чада може почати їх виводити з себе. Таке часто трапляється, якщо батькам треба терміново зібрати дитину куди-небудь, а він тягне час, не слухається їх.

Але мамі і татові варто пам’ятати про те, що тільки на них лежить відповідальність за те, як швидко дитини вдається кудись зібрати. Щоб все відбувалося так, як це потрібно, щоб дитина збирався за певну кількість часу, батькам варто взяти на замітку деякі хитрощі.

Правильно снідати

Ранковий прийом їжі вважається найважливішим за весь день. Батькам не варто давати чаду тільки бутерброди і чай, сподіваючись на те, що він зуміє насититися такою їжею.

Как быстро собрать куда-то ребенка: 4 совета торопящимся родителям

Краще дати кашу з фруктами, свіжі овочі. Це дозволить йому насититися, знайти заряд енергії. В результаті він буде менше вередувати.

Розвивати самостійність

Все, що дитина може зробити сам, йому варто доручати виконувати. Буде непогано, якщо дитина навчиться одягатися без сторонньої допомоги, якщо він буде збирати портфель без участі з боку батьків.

Це дозволить заощадити мінімум 15 хвилин, що для ранку є великим часовим проміжком.

Розмовляти про майбутній день з дитиною

Несподіванки можуть змусити нервувати навіть дорослої людини, дитина ж сприймає їх ще гостріше. З чадом потрібно говорити про те, що буде завтра, з чим йому доведеться зіткнутися.

Це допоможе підготувати його морально до подій наступного дня, запобігти істерики з ранку. Можна провести паралель з минулим, нагадати чаду, що хорошого відбувалося тоді, коли він рано вставав.

Не збивати режим

Після нетривалого сну дитина не зможе зібратися з силами і бути спокійним. Необхідно зробити все для того, щоб малюк спав достатню кількість годин, щоб він не лягав пізно в ліжко.

Під час канікул теж необхідно дотримуватися того ж розпорядку дня, який чадо дотримується в навчальний час. Це дозволить йому залишатися в тонусі, уникати стресів, які викликає необхідність перебудовуватися.

Перераховані поради здаються досить простими. Але разом з тим вони ефективні, що було доведено на практиці багато разів.