ЯК ВИДАЛИТИ ПЛЯМИ ВІД УРИНИ І ЕКСКРЕМЕНТІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Завдяки Vanish ваші килими доживуть до щасливих днів без плям. Його ефективна формула Oxi Advance полегшує виведення собачої урини з килимів – і також екскрементів! Для отримання максимальних результатів використовуйте Vanish, який не тільки усуне неприємні запахи урини, але також убезпечить від нових міток вашого улюбленця.

Ознайомтеся з більш детальною інформацією щодо видалення таких стійких плям від домашніх тварин.

ЯК ВИДАЛИТИ ПЛЯМИ ВІД УРИНИ З КИЛИМА

Ваш чотириногий друг може бути милим і пухнастим, але тільки до тих пір, поки ви не почнете прибирати собачу урину з килима. Це не так складно, якщо ви будете використовувати спрей плямовивідник для килимів і оббивки меблів “Vanish Oxi Action Pet Clean Expert”. Дійсно, наша спеціальна формула запобігає появі міток вашого улюбленця на тому ж самому місці, тому Ви можете вивести пляму і захистити ваш килим від інцидентів в майбутньому!

Просто виконайте наведені нижче дії, щоб видалити мітки вашої собаки з килима (або урини будь-яких тварин, якщо на те пішло) назавжди:

КАК УДАЛИТЬ ПЯТНА ОТ УРИНЫ И ЭКСКРЕМЕНТОВ ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ - КАК УДАЛИТЬ ПЯТНА ОТ УРИНЫ И ЭКСКРЕМЕНТОВ ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

Інструкція

  • Видаліть надлишки бруду з килима і відкрийте наконечник
  • Розбризкайте засіб і залиште на 5 хвилин (максимум)
  • Промокніть пляму і видаліть надлишки засобу за допомогою чистої тканинної серветки
  • Увага! Перед застосуванням обов’язково прочитайте інструкції, зазначені на виробі. Перед нанесенням

ЯК ВИДАЛИТИ ПЛЯМИ ВІД ЕКСКРЕМЕНТІВ СОБАК З КИЛИМА

Можливо, ваш щеня все ще проживає складний період навчання туалету, або у нього був поодинокий промах – у будь-якому випадку, прибирання такого забруднення явно не входило у ваші плани. Але завдяки Vanish таке завдання виконати не складно! Просто дотримуйтесь наведених вище інструкцій, щоб повернути килими до первозданного вигляду.

КАК УДАЛИТЬ ПЯТНА ОТ УРИНЫ И ЭКСКРЕМЕНТОВ ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ - КАК УДАЛИТЬ ПЯТНА ОТ УРИНЫ И ЭКСКРЕМЕНТОВ ДОМАШНИХ ЖИВОТНЫХ

ЯК ВИДАЛИТИ В’ЇДАЮТЬСЯ ПЛЯМИ ВІД ДОМАШНІХ ТВАРИН З КИЛИМІВ

Часом ми виявляємо промашки вихованця тільки через деякий час – коли пляма вже висохло, вбралося, і його складно вивести. Але це не те, з чим не зможе впоратися спрей Vanish Pet Expert Urine Destroyer Spray. Все що вам потрібно зробити – це виконати зазначені вище інструкції, щоб отримати найкращі результати.

РЕКОМЕНДАЦІЯ

Найкращий напад-це захист-спробуйте вивчити поведінку вашого домашнього улюбленця, пов’язану з мітками на килимі, а потім вживайте необхідних заходів для запобігання таким “витівкам” вдома.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

  • Інформація та рекомендації щодо використання конкретного продукту вказані на упаковці.
  • ЗБЕРІГАТИ В НЕДОСТУПНОМУ ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОМАШНІХ ТВАРИН МІСЦІ. Зберігати продукт тільки в оригінальній упаковці і завжди закривати кришку.
  • Уникати попадання прямих сонячних променів.
  • Перед застосуванням перевірте стабільність кольору, спробувавши на прихованій ділянці тканини.
  • Для досягнення найкращих результатів може знадобитися повторити будь-які кроки.