Як відбілити ванну вдома

Как отбелить ванну дома

Читайте статтю з корисними порадами, Як відбілити ванну будинку, і які засоби використовувати.

Можливо, ви помітили, що кожен рік життя ванній не додає їй привабливості. Спочатку вона виблискує і радує око, але через кілька років стає не такою білою, як раніше. З нашими порадами від експертів ви зможете повернути час назад і повернути своїй ванні колишню білизну.

Чим можна відбілити ванну і чи важливо з чого вона зроблена?

Для початку розберемося, з чого зроблена ваша ванна. Акрилові поверхні не терплять жорстких губок і абразивних чистячих засобів, чавунні ванни найбільше жовтіють і для них необхідні більш сильні засоби, ванни з емалі також не можна чистити жорсткими щітками і матеріалами, щоб уникнути стоншування поверхні і пошкодження. Так чим відбілити ванну так, щоб вона засяяла білизною? 

Як відбілити ванну з акрилу?

Як ми відзначили вище, акрилові поверхні досить чутливі, і не терплять абразивних матеріалів, а також лугів і кислот. 

Можна скористатися наступними отбеливающими засобами:

  • Якщо забруднення недавні, і жовтизна тільки почала з’являтися, скористайтеся гарячою водою з пральним порошком або господарським милом, щоб відбілити ванну.

  • Також для використання на акрилової поверхні підійде засіб для миття посуду або гель для душу. 

  • Якщо ж м’які підручні засоби не врятували вашу ванну від жовтизни, спробуйте скористатися гелем Domestos «експерт Сила 7» для ванни і туалету__, який ефективно впорається з жовтим нальотом і при цьому не зашкодить акрилову поверхню. Їм можна скористатися для знищення в’їдаються забруднень і жовтизни. 

Як відбілити ванну з чавуну?

Чавунні ванни часто жовтіють, і такі жовті плями досить глибокі через пористу природу чавуну. Для того щоб відбілити ванну з чавуну коштувати взяти більш дієві чистячі засоби, наприклад Чистячий засіб для дому Domestos кришталева Чистота з хлором. Потрібно набрати повну ванну гарячої води і додати відбілюючий засіб в неї на ніч. Кошти з хлором потрібно додати досить багато, щоб поверхня як слід їм просочилася. 

Також можна скористатися оцтом, щоб відбілити ванну в домашніх умовах. Наливається стакан оцту в ванну, заповнену теплою водою, потім ванна залишається як мінімум на три години, після цього ванна спускається і протирається насухо ганчіркою або вбирає губкою. Для в’їдаються забруднень можна використовувати чистий оцет без води, але до обробки поверхні з чавуну оцтом потрібно перевірити його на невеликій ділянці, щоб уникнути пошкоджень.

Чим відбілити ванну з емалі?

Емальовані поверхні можна чистити досить великим набором засобів, але варто пам’ятати, що жорсткі щітки і мочалки не підійдуть для приборкання плям на емальованій ванні. Можна скористатися розчином з соди, столового оцту і сухого відбілювача. Потрібно змішати інгредієнти в рівних пропорціях (в залежності від розміру вашої ванни) і рівномірно розподілити по поверхні ванни, а потім м’якою губкою акуратно втерти засіб. Через 15-20 хвилин можна обполіскувати ванну.

Якщо такий розчин вам не хочеться готувати, можете скористатися миючим засобом для дому Domestos кришталева Чистота з хлором, який дозволить вам впоратися з жовтим нальотом на вашій ванні і допоможе провести гігієнічне прибирання. 

Сподіваємося ми озброїли вас достатніми знаннями про те, як відбілити ванну в домашніх умовах, щоб вона не тільки радувала всіх членів вашої родини чистотою, але і сяяла білизною як нова.

Якщо ви хочете, щоб на вашій ванній не з’являлися жовті плями, раз в тиждень проводите «профілактику» за допомогою засобів, що містять соду або ж професійні гелеві засоби, типу Domestos «експерт Сила 7» для ванни і туалету, яке м’яко очищає поверхню і не залишають подряпин на ванній.

  • Користуватися жорсткими щітками і сильними хімічними засобами рекомендуємо тільки у випадках, коли ніякі інші більше не допомагають. При неправильному використанні такі засоби для чищення можуть пошкодити не тільки ванну, але і завдати шкоди вашому організму.

  • Завжди надягайте гумові рукавички, щоб захистити свою шкіру від потрапляння коштів на неї і запобігти алергії.

  • Обов’язково провітрюйте приміщення, в якому проводиться прибирання, особливо коли використовуєте засоби з хлором.