Як відмити плитку у ванній всього за 15 хвилин (або менше!)

Как отмыть плитку в ванной всего за 15 минут (или меньше!)

Як відмити кахель у ванній за 15 хвилин або навіть менше? Дізнайтеся ефективні способи чищення кахлю у ванній.

Ванна кімната-це одна з основних кімнат у вашому домі. Ванна асоціюється з чистотою і приведенням себе в порядок. І звичайно ж, нам хочеться, щоб ванна сяяла чистотою і в ній було приємно перебувати. У ванній постійно використовується вода, яка потрапляє на плитку. В результаті утворюється наліт і навіть цвіль, тому чистити плитку у ванній потрібно регулярно. Так ви своєчасно подбаєте про зовнішній вигляд вашої плитки і про здоров’я вашої родини. Питання від тому, як почистити кахель у ванній, досить непростий, але при правильному виборі засобів для чищення чистка не складе вам праці і не займе більше 15 хвилин. Однак, час може відрізняться, в залежності від розміру ванної кімнати.

Не знаєте, як відмити плитку у ванній швидко? Чистити плитку у ванній нелегко, але можливо за допомогою універсальних засобів для боротьби з брудом або спеціалізованих засобів для боротьби з брудом, таких як спрей Cif. Його дуже зручно використовувати на плитці або інших вертикальних поверхнях.

Чим відмити плитку у ванній?

Думаючи про те, чим відмити кахель у ванній, більшість з нас зроблять свій вибір на користь універсальних чистячих засобах, які справляються із забрудненнями будь-якої складності на будь-якій поверхні. Наприклад, CIF Power & Shine не дряпає поверхню і ідеально підходить для видалення вапняного нальоту у ванній. Такі засоби для чищення полегшують і прискорюють процес прибирання, тому цей спосіб чищення кахлю дуже поширений. До того ж, Cif Power& Shine утворює захисну плівку і запобігають на якийсь час утворення нальоту від крапель води.

З цвіллю ефективно впоратися може тільки хлорвмісний засіб. Спробуйте Спрей Domestos, оскільки його зручно розпорошувати навіть на вертикальні поверхні. Однак перед використанням нових засобів для чищення обов’язково проводите тест на непомітній поверхні і уважно вивчіть інструкцію, а у випадках з хлорвмісними засобами обов’язково надіньте респіратор.

Якщо ви не знаєте, чим почистити кахель у ванній, використання підручних засобів теж можливо і дуже навіть ефективно. Ось деякі прості способи того, як очистити плитку у ванній за допомогою народних засобів:

  1. Використовуйте лимонну кислоту. Вона добре справляється з нальотом. Умочіть губку в лимонній кислоті, нанесіть на ділянки з нальотом і потім промийте чистою водою.

  2. Суміш оцту і соди. Спочатку нанесіть змочену водою соду на поверхню з вапняним нальотом або брудом, а зверху додайте оцту. І змийте водою. Така суміш розм’якшує забруднення і швидко видаляє їх.

  3. Нашатирний спирт. Розведіть нашатирний спирт з водою і нанесіть на брудні ділянки. Запах не дуже приємний, тому після чищення провітріть ванну кімнату.

  4. Хлорка. Розведіть хлорку з водою і нанесіть на кахель. Залиште на п’ять хвилин, а потім змийте чистою водою. Хлорка справляється з найстійкішими забрудненнями, але після неї залишається неприємний запах. Провітріть приміщення і чистите кахель тільки в рукавичках. Однак важливо пам’ятати, що хлорвмісні засоби не рекомендується використовувати на хромованих поверхнях, так як це може привести до пошкоджень.

З проблемою того, як відмити кахель у ванній, стикається кожен з нас. Нам хочеться, щоб процес прибирання не займав багато часу і у нас було більше часу на улюблені справи. У сучасному світі існує безліч способів того, як відмити плитку у ванній. Кожен з нас вибирає спосіб згідно його ефективності, своєї доступності коштів і наявності часу.

______

* Час може відрізнятися, залежно від розміру ванної кімнати.

  • Найдоступніший і простий спосіб боротьби із забрудненнями у ванній — це засіб для чищення. Наприклад, Cif-унікальний засіб для чищення плитки у ванній. Не забувайте працювати в рукавичках і ознайомитися з інструкцією перед застосуванням.

  • Почистити кахель у ванній можна за допомогою народних засобів, таких як лимонна кислота, нашатирний спирт, хлорка і суміш оцту з содою. Всі ці кошти легкодоступні і ефективні.

  • Провітрюйте ванну кімнату після чищення кахлю будь-яким з цих коштів.