У головах багатьох людей до сих пір сидить стереотип про те, що ванна кімната повинна бути тільки білою.
Більше 10 років декоратори та дизайнери інтер’єру намагалися переламати це судження, пропонуючи різні різнокольорові інтер’єри для ванної.
Однак історія, як відомо, йде по колу, і в поточному році білі ванні кімнати знову затребувані.
Секретами такого інтер’єру поділилася експерт мережевого видання” БелНовости ” в області дизайну та інтер’єру Юлія Тичино.
Переваги білого кольору
Якщо раніше білий колір асоціювався з лікарняним, то сучасний білий – це сяйво і розкіш, простір і динаміка. Існує безліч відтінків білого, колірних варіацій і з’єднань: слонова кістка, Магнолія, морська черепашка, кремовий, перловий, сніговий.
Кожен відтінок по-своєму унікальний, а всі разом вони створюють неймовірний тандем світла і чистоти, відчуття свободи, легкості, неосяжного простору.
Оформлення дизайну ванної кімнати в білому кольорі не створить Вам проблем при пошуку необхідних елементів, будь то меблі або плитка, адже в будь-якому магазині завжди знайдуться необхідні компоненти.
Правила оформлення
Як і в будь-якому іншому колірному оформлення, в білому інтер’єрі також є певні нюанси і правила. Так, в якості освітлення краще вибирати теплий жовтуватий світло, він створює відчуття затишку і комфорту, тоді як холодне Блакитне освітлення, навпаки, посилить ефект вологи і холоду.
Неодмінно використовуйте у ванній різні дерев’яні елементи, будь то меблі або Кошики для білизни. Дерево допоможе врівноважити холод білого кахлю.
Що стосується стилістичного оформлення, то білий колір може послужити основою для безлічі варіантів, починаючи від скандинавського стилю і закінчуючи кантрі. Крім того, білий колір володіє унікальною особливістю візуально розширювати простір, що особливо актуально для малогабаритної квартири. Та й у великому пентхаусі це не завадить, адже чим більше простору, тим краще.
У тому випадку, якщо повністю біла кімната здається вам нудною, ви можете вдатися до інших кольорів. Наприклад, білий колір дуже гармонійно виглядатиме з ніжними відтінками блакитного, рожевого, бежевого. Можна зіграти на контрасті і оформити в іншому кольорі підлогу або стелю.
Як декор ви можете використовувати ліплення або візерункову плитку. Однак сильно захоплюватися декором стін і стелі не варто – ліплення і візерунки на плитці візуально звужують простір.
Оскільки у ванній кімнаті постійно висока вологість повітря, то можна декорувати простір за допомогою зелених рослин.
Важливо, щоб в результаті білосніжна ванна кімната не вийшла нудною, тому приділяйте особливу увагу всіляким деталям і елементам декору.