3 ідеальні породи собак для дому

Будь-яка людина, яка прийняла рішення завести собаку, хоче зупинити вибір на вихованця, який ідеально підходить для будинку.

Хочеться знайти собаку, яка буде ладити з усіма членами сім’ї.

Експерти перерахували такі породи і поділилися рекомендаціями по догляду за цими чотириногими друзями.

Чау-чау

Це порода собак дуже пухнаста, нагадує ведмедика і у них фіолетовий мову.

3 идеальные породы собак для дома

У них складний характер, вони горді, незалежні і дуже розумні. Активні, в міру вперті і ліниві. Приймають інших тварин, тільки якщо жили разом з раннього віку.

Це настільки незалежна собака, що господарем такої породи може стати людина з сильним характером, який зможе її приборкати. Якщо її правильно виховувати, доглядати за нею, то вона буде слухняна і віддана.

Чау-чау невеликого розміру, кремезна з красивою поставою. Вага її зазвичай становить 20-27 кілограмів. Вушка у неї маленькі. Забарвлення буває чорний, Сіро-блакитний, білий і бежевий.

Харчування у такої породи собак має бути правильно організовано, щоб не було збоїв зі здоров’ям. Годувати потрібно в один і той же час, а ласощі давати тільки в проміжках між основними прийомами їжі.

У кожної собаки, в тому числі і у чау-чау, повинен бути ветеринарний паспорт, де буде написано все про собаку, її власника і всіх зроблених щепленнях.

У день щеплення ваш вихованець повинен бути повністю здоровий. Собаку потрібно вакцинувати щорічно проти чуми, парвовірозу, аденовірусу, парагрипу другого типу, лептоспірозу та від сказу.

Лабрадор-ретривер

Лабрадори-міцно складені і сильні собаки. Вони мають щільне тіло і міцні лапи. Зростання їх зазвичай до 60 сантиметрів. Вага від 25 до 40 кілограмів. Лабрадор має висячі вушка і великі очі. Цій породі собак властиво швидко дозрівати фізично.

Це прекрасні собаки для сім’ї, вони добре спілкуються з дітками, але до цього їх треба добре навчити. Їх краще навчати з раннього віку, інакше собака буде робити, що їй заманеться.

Так як лабрадори — енергійні собаки, їм притаманне рити ями, тягати і жувати речі і постійно гавкати. Тому собакам такої породи купують жувальні іграшки і займаються з ними.

Лабрадори багато не їдять, але все одно добре набирають вагу. І щоб собака не розповніла, з нею треба займатися.

Шерсть у лабрадорів дуже щільна, але при цьому сильно линяє. Тому в період линьки їм потрібен особливий догляд, їх треба вичісувати.

Вакцинувати собаку за віком потрібно обов’язково. Але спочатку потрібно проконсультуватися з ветеринаром. Починаючи з народження і всі наступні роки собака отримує щеплення від чуми, гепатиту, лептоспірозу, парвовирусного ентериту і, звичайно ж, від сказу.

Хаскі

Спокійна, доброзичлива і ласкава порода собак. Хаскі дуже любить дітей, з трепетом ставиться до немовлят. Більш ніжного і ласкавого друга для малюка просто не знайти.

Вони завжди намагаються догодити своєму господареві, але не поступаються своєю впертістю. Вимагає виховання і дресирування з 3-місячного віку.

Ця порода собак дуже активна, наполеглива, вимоглива і завжди шукає пригод. Зростання собаки зазвичай до 60 сантиметрів, вага до 30 кілограмів. Має шерсть середньої довжини. Линяють тільки 2 рази на рік, вимагає регулярного вичісування до 2 разів на тиждень. Також ці собаки дуже охайні, не мають запаху і доглядають за собою як кішки.

Хаскі бачить свого господаря тільки в людині, яка буде поважати його особистість і характер. Любить бігати, стрибати, тому йому обов’язкові тривалі прогулянки і простір, де він зможе попустувати вдосталь.

Навіть незважаючи на те що хаскі самі по собі дуже здорові, міцні, але щеплення їм робити обов’язково. Але не в ранньому віці, так як при годуванні мати передала їм антитіла. Починати вакцинацію краще після 2 місяців. Також роблять щеплення від чуми, гепатиту, ентериту, аденовірусу і сказу.