5 самих невибагливих порід собак і кішок

У сучасних людей багато часу йде на роботу і домашні обов’язки. Їм просто ніколи приділяти увагу домашнім тваринам.

Тому потрібно заводити породи, які не потребують особливого догляду.

Експерти перерахували породи собак, яких можна сміливо тримати в квартирі.

Породи собак, невибагливих у догляді

Той-тер’єр

Собаки цієї породи доброзичливі і грайливі. Вони не йдуть на конфлікт, тому можуть ужитися з іншими тваринами, якщо ті не проявляють агресію, а також з дітьми, які люблять грати з той-тер’єром.

5 самых неприхотливых пород собак и кошек

Вони володіють мініатюрними розмірами, їм не потрібно великого простору.

З ними не потрібно часто виходити на прогулянку або взагалі можна цього не робити. Головне, привчити до лотка і вчасно годувати.

Мопс

Ці вихованці дуже ледачі і з задоволенням посплять разом з господарем. Буває так, що вони проявляють надмірну активність, але пізніше це згасає, тому що швидко втомлюються.

Через такого способу життя у собаки швидко набирається зайва вага, також варто приділяти увагу органам дихання через особливого будови морди, тому потрібно проводити короткі прогулянки.

Мопси прив’язуються до членів сім’ї, це милі і доброзичливі вихованці. До незнайомців ставляться з інтересом і ніколи не почнуть гарчати на них.

Французький бульдог

Собаки цієї породи на вигляд серйозні, мають спокійний характер, люблять привертати до себе увагу. Вони добре охороняють будинок і подають голос, коли в будинок вривається чужий. У цієї тварини можуть бути спалахи агресії, але відучити від цього можна шляхом дресирування.

Шерсть не має неприємного запаху і легко розчісується. Але шкіра чутлива до спеки і морозу, тому в такі пори року довго вигулювати собаку не можна.

Породи кішок, невибагливих у догляді

Британська короткошерста

Ці кішки мають щільну і коротку шерсть, тому потребують мінімального догляду. Мають спокійним характером, доброзичливі, милі і розумні.

Вони люблять, коли їх часто гладять і пестять, проявляють відданість своїм господарям, уживаються з маленькими дітьми та іншими вихованцями в сім’ї. Кішки цієї породи відрізняються своєю незалежністю і не дуже грайливі.

Перський

Такі вихованці вимагають частого розчісування через їх вовни, а в іншому вони невибагливі. Їм не потрібні прогулянки, не можуть швидко бігати і високо стрибати. Перські кішки ведуть малорухливий спосіб життя і для їх здоров’я це не небезпечно.

Вони не виносять самотності і люблять засипати разом з господарем. Наодинці з ними можна залишати маленьких дітей завдяки добрій вдачі. Кішки цієї породи схильні до ожиріння і переїдання, якщо їх не привчити до нормального режиму харчування, то почнуться проблеми зі здоров’ям.

Щоб завести хорошого вихованця для квартири, потрібно звертати увагу на розміри, догляд і характер. Тоді він не буде доставляти зайвих турбот.