Чистка акрилових ванн

Чистка акриловых ванн

Хочете відпочити в гарячій пінній ванні, але замість відпочинку ваші думки повертаються до прибирання? Дізнайтеся, як легко і швидко впоратися з чищенням акрилової ванни!

Немає кращого засобу для розслаблення після довгого трудового дня, ніж гаряча ванна з піною. Водні розводи і мильний наліт – це вірний показник регулярного використання, але далеко не найсприятливіше середовище для релаксації. Якщо замість відпочинку ваші думки зайняті питанням прибирання, прийшов час дізнатися, як правильно почистити вашу акрилову ванну.

Будьте обережні-поверхню акрилової ванни легко подряпати при неправильному чищенні. Вмес то жорстких щіток і скрабів, використовуйте спеціалізовані засоби для чищення акрилових ванн, наприклад продукцію марки CIF. Правильно обраний засіб для чищення допоможе вам швидко позбутися від плям і бруду, при цьому не пошкодивши емаль. Перш ніж приступити до чищення, протестуйте обраний очищувач на невеликому і малопомітному ділянці поверхні.

Чим почистити акрилову ванну?

Перед прибиранням не забудьте подбати і про шкіру ваших рук, надівши гумові рукавички і, при необхідності, захисні окуляри.

Існує безліч спеціалізованих миючих засобів, призначених для чищення акрилових ванн. Крем Cif відмінно впорається із завданням і не зашкодить поверхню. Який би засіб ви не вибрали, уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетках і не забудьте протестувати його вплив на невеликому і малопомітному ділянці, перш ніж приступити до великої чищенні.

Нанесіть миючий засіб на поверхню ванни, використовуючи м’яку ганчірку або губку і уникаючи щіток з жорсткою щетиною. Закінчивши прибирання, ретельно промийте ванну проточною водою, видаливши залишки бруду і миючого засобу, а потім протріть насухо.

Народні засоби для чищення акрилової ванни

Незважаючи на те, що спеціалізовані засоби для чищення абсолютно безпечні в застосуванні, багато господинь вважають за краще народні альтернативи домашнього приготування.

Для глибинної чистки і видалення мильного нальоту, рясно обприскати поверхню акрилової ванни водним розчином оцту, залиште на 15 хвилин, а потім приберіть залишки чистою ганчіркою або губкою.

У боротьбі з важкими плямами, вам знадобляться більш потужний арсенал засобів. Перш ніж приступати до чищення водним розчином оцту (дотримуючись наведеної вище інструкції), посипте проблемну ділянку харчовою содою. В результаті хімічної реакції суміш буде шипіти і пузиритися – – це вірний знак того, що вона почала діяти, а Ваша акрилова ванна скоро засяє первозданною білизною!

Як видалити іржу у ванні?

Позбутися від іржі трохи складніше, ніж від бруду і мильного нальоту, проте важко – не означає Неможливо! Спеціалізовані миючі засоби легко і без зусиль впораються з видаленням іржі, але будьте обережні і не змішуйте їх з іншими очисниками. Уважно дотримуйтесь інструкцій на етикетках, проводите прибирання в т щательно провітрюваному приміщенні і захистіть шкіру рук, не забувши надіти гумові рукавички.

Щоденні догляд за ванною

Після прийняття ванни, обполосніть її теплою проточною водою і видаліть надлишки вологи за допомогою сухої ганчірки або губки. Ця нескладна процедура займе лише кілька хвилин, зате заощадить вам час і сили під час наступного прибирання і значно продовжить термін служби вашої акрилової ванни!