Як почистити душову кабіну?

Как почистить душевую кабину?

Запланували прибирання у ванній, але не знаєте, з чого почати? Тут ви дізнаєтеся, як підібрати миючі засоби для чищення дверцят і стінок душової кабіни.

Плями, розводи і вапняний наліт на стінках душової кабіни можуть значно зіпсувати зовнішній вигляд вашої ванної кімнати. На щастя, позбутися від них зовсім не складно! З цієї статті ви дізнаєтеся, як почистити душову кабіну. Приступимо!

Дізнайтеся, як почистити душову насадку в нашому покроковому відео:

Для чищення стінок і дверцята душової кабіни зі скла або пластику краще використовувати спеціалізовані засоби для чищення, наприклад ер Спрей Cif для ванної, так як деякі альтернативи домашнього приготування можуть подряпати поверхню. Для максимального результату використовуйте скребок для миття вікон з гумовою насадкою.

Не знаєте, як почистити душову кабіну? Замість того, щоб закривати очі на проблему, раз в тиждень приділяйте трохи часу і сил на догляд за душовою кабіною і результат не змусить себе чекати!

Чим чистити душову кабіну?

У будь-якому супермаркеті ви знайдете численні полиці з рядами миючих засобів для прибирання у ванній. Це найбільш просте і ефективне рішення проблеми, так як ці очищувачі спеціально призначені д ля миття ванни, раковини і душової кабіни. Не забудьте ознайомитися з інструкціями на етикетках – вони підкажуть, як домогтися максимального результату і не пошкодити поверхню, використовуючи той чи інший миючий засіб.

Однак, деякі господині вважають за краще народні альтернативи, так як наводити чистоту засобами домашнього приготування часто простіше і дешевше. Як би дивно це не звучало, але звичайний засіб для прання відмінно впорається з чищенням душової кабіни! Розведіть пральний порошок у невеликій кількості холодної води і нанесіть на поверхню отриману кремову суміш, обережно втираючи її м’якою ганчіркою. Врахуйте, що жорсткі частинки порошку можуть подряпати пластик або скло, тому не тріть занадто сильно і заздалегідь протестуйте засіб на невеликому і малопомітному ділянці.

Як позбутися від плям і уникнути утворення вапняного нальоту в душовій кабіні?

В незалежності від того, чи використовуєте ви спеціалізовані засоби для чищення або альтернативи домашнього приготування, по закінченню чищення необхідно ретельно промити поверхню. Однак, після миття жорсткою водою, на стінках душової кабіни напевно залишаться білі «краплі» – сліди вапняного нальоту. Щоб вирішити цю проблему, озбройтеся скребком з гумовою насадкою (вони продаються в більшості господарських магазинів і використовуються для миття вікон). Змивши бруд і мильну піну, видаліть залишки води зі стінок і дверцят душової кабіни. Це не тільки посприяє швидкому висиханню, але і запобіжить утворенню плям і розлучень.

Догляд за душовою кабіною

Якщо замість спеціалізованого миючого засобу ви використовували універсальний очищувач, є ймовірність того, що, незважаючи на відсутність видимих слідів бруду, ваша душова кабіна має «поношений» вигляд. Щоб повернути їй первозданний блиск, розбавте білий оцет з водою в рівних пропорціях, нанесіть розчин на ганчірку і обробіть поверхню, а потім насухо протріть її чистою ганчіркою. До речі, візьміть цю пораду на озброєння і коли настане черга мити вікна і дзеркала.

Тепер ви знаєте, як правильно чистити і доглядати за душовою кабіною і позбутися від слідів жорсткої води і відкладень вапняного нальоту. Регулярно приділяйте цій роботі трохи часу і сил і насолоджуйтеся чистотою, свіжістю і блиском вашої душової кабіни!