Фрази нового партнера, які повинні стати для вас»червоними прапорцями”

На самому початку всі намагаються показати свої найкращі якості.

Так і чоловіки, які в житті є тиранами і абьюзерами, на самому початку здаються досить миловидними.

Детальніше розповість Едуард Лобастов-сімейний психолог, психотерапевт і тренер НЛП.

Вони красиво доглядають і говорять романтичні слова. “Дівчата люблять вухами” – саме цим переконанням дуже часто користуються такі чоловіки, намагаючись говорити те, що партнерка хоче почути.

Фразы нового партнера, которые должны стать для вас «красными флажками»

Але періодично за такими, здавалося б, романтичними словами можуть ховатися ознаки того, що вас чекають далеко не відносини «і жили вони довго і щасливо», а абьюз або інші види токсичних взаємин.

І ось кілька фраз, на які варто звернути увагу при спілкуванні з чоловіком:

1. Ти краще за всіх моїх колишніх

Звичайно, це може потішити. Адже всі люблять бути хорошими, і тим більше кращими. Але часто до цих слів чоловік вголос або про себе може дуже погано відгукуватися про своїх колишніх. 

Це все може свідчити не тільки про те, що партнер порівнює ваші відносини і попередні, а й сам факт того, що він негативно відгукується про своїх колишніх, говорить про те, що він до всіх дівчат ставиться, м’яко кажучи, не дуже добре. 

І хто знає, як він буде відгукуватися про вас, коли ви розлучитеся.

2. Ти мій ідеал

Схильність ідеалізувати партнера може бути тривожним дзвіночком. Адже він має на увазі, що ви будете відповідати його ідеалу завжди. А якщо ви зробите те, що, на його думку, не відповідає уявленню про ідеал, то незрозуміло, наскільки негативну реакцію це викличе у чоловіка. 

Крім того, з великою часткою ймовірності, він буде вимагати від вас, щоб ви надходили завжди саме так, як, за його задумом, повинна робити ідеальна в його розумінні дівчина.

3. Я хочу проводити з тобою кожну хвилину 

Проводити час з партнером — це чудово. Але коли партнер говорить вам такі речі, варто задуматися, адже це може свідчити про передумови до нездорових відносин. 

Так, згодом ця залежність від вас виллється в гіперконтроль і необгрунтовану ревнощі. Чоловік буде постійно питати, де ви знаходитесь, чому не відповідаєте протягом хвилини і на якій підставі затримуєтеся з роботи. 

Не кажучи вже про скандали, які він буде Вам влаштовувати, якщо ви підете погуляти з подругами.  
Крім того, це може говорити про його бажання захистити вас від оточення і сфокусувати на собі. Саме так чинять абьюзери.

4. Давай одружимося (заведемо дітей)

Коли чоловік говорить про весілля і дітей, дівчатам часто починає здаватися, що це говорить про серйозність його намірів. З одного боку, це може бути саме так.  

З іншого боку, якщо чоловік говорить про ці речі на другій зустрічі, то варто уважно до нього придивитися. Саме такою тактикою користуються абьюзери: швидко зближуються, наполягають, щоб ви переїхали до нього. Потім у вас з’являється дитина, що часто робить дівчину залежним від нього в фінансовому плані, ніж успішно чоловік і користується. 

“Диявол криється в деталях” – саме цей девіз варто використовувати, коли ви розглядаєте чоловіка в якості потенційного партнера. Адже дрібниці можуть сказати про людину набагато більше, ніж великі жести.