Як утримувати кухню в порядку? Дізнайтеся, як вичистити плиту, позбутися від вапняного нальоту і іржі на кранах і повернути каструлям колишньої блиск!
Де на кухні потрібно прибирати? Скрізь!
Це завдання може здатися непосильним, але кухня – це місце, де ви готуєте їжу. Тому абсолютно необхідно, щоб робочі поверхні, посуд і прилади були ідеально чистими.
На кухні живуть мільйони мікробів. Більшість з них нешкідливі, але є і такі, як, наприклад, кишкова паличка і сальмонела, які можуть стати каталізатором хвороб, особливо у дітей і людей старшого віку. Тому тримати кухню в чистоті-це не примха, а життєва необхідність.
Але є і хороша новина-існує багато способів, які зроблять вашу кухню майже стерильною і не заберуть багато часу. Ось лише кілька порад, завдяки яким ваша кухня стане чистою, красивою і вкрай гігієнічною.
Небезпечні мікроби поширюються з неймовірною швидкістю, тому дуже важливо утримувати в чистоті не тільки каструлі і сковорідки, а й інші поверхні і предмети у вашій кухні. Мікроби можуть оселитися в найнесподіваніших місцях: на вимикачах плити, кнопках на мікрохвильовій печі або на крані – тобто на будь-якій поверхні, до якої ви торкаєтеся руками, забрудненими сирими м’ясом або яйцями.
Вам не потрібно годинами чистити кухню щотижня! Продукти марок Cif, Domestos і Glorix допоможуть впоратися з брудом за лічені хвилини. Зрозуміло, щоб ваша кухня заблищала чистотою, а здоров’я не постраждало, слід уважно слідувати інструкціям на етикетках миючих засобів.
Як прибирати окремі ділянки вашої кухні
Якщо ви коли – небудь замислювалися над тим, як можна почистити газову плиту або робочу поверхню, – ось кілька порад. Найкраще використовувати засоби для чищення кухні, які дуже ефективні і чудово справляються зі своїм завданням, роблячи вашу кухню чистою та безпечною.
Як очистити газову або індукційну плиту
Газові плити дуже міцні і їх можна мити універсальним миючим засобом, але все ж краще використовувати ті, які спеціально розроблені для боротьби зі слідами від масла і жиру. Особливу увагу при цьому зверніть на решітку газової плити і ручку біля плити. Гарні засоби марки CIF, наприклад, CIF легкість чистоти для кухні випускається з розпилювачем, який дозволяє наносити засіб для чищення в тріщинки і важкодоступні куточки навколо конфорок.
Очистити плиту зі склокераміки допоможе спеціальний скребок і миючі засоби, часто випускаються самими виробниками цих плит.
Конфорки електричної плити також невибагливі, і для них годиться широкий спектр засобів.
Як почистити раковину і крани на кухні
Є дві головні причини, за якими кран і раковину на кухні потрібно утримувати в чистоті. По-перше, саме там починають розмножуватися мікроби, тому потрібно ретельно промивати раковину після приготування їжі. Спробуйте Сучасні, прості та ефективні засоби для чищення кухні, наприклад, спрей Domestos відбілювач, який розроблений спеціально для боротьби з мікробами. По-друге, ніхто не любить брудні відбитки пальців на блискучій поверхні крана. Доглядайте за своєю раковиною і краном за допомогою CIF спеціальний засіб для нержавіючої сталі, яке не тільки видаляє навіть найстійкіші плями, але і захищає метал.
Як почистити робочу поверхню
Робочу поверхню на кухні слід мити після кожного приготування їжі. Це дуже легко! Якщо ви різали овочі або фрукти, просто протріть поверхню вологою ганчіркою. Якщо ж ви готували м’ясо, в якому могла міститися сальмонела або кишкова паличка, краще скористатися такими антибактеріальними миючими засобами як Glorix спрей. Вибирайте ті, які випускаються в пляшках з розпилювачем і які не потрібно розбавляти водою.
Як почистити каструлі і сковорідки
Посудомийні машини-геніальний винахід, але вони не завжди можуть відмити прилиплу до дна каструлі їжу. Перед тим, як покласти каструлю в посудомийну машину або помити її, налийте трохи крему Cif на пригоріле дно і залиште на пару хвилин. Потім вимийте як зазвичай, і ваша каструля засяє краще нової.
Натуральні засоби для чищення кухні
Якщо ви віддаєте перевагу натуральні засоби для чищення для кухні, то вам є з чого вибирати. Щоб підлога і робоча поверхня блищали, спробуйте змішати воду і оцет в рівних пропорціях і протерти їх. Цей розчин не тільки видаляє бруд, але і нейтралізує неприємні запахи.
Лимон і сода – ваші вірні прихильники в боротьбі з брудом на кухні. Лимон здатний вибілювати поверхню, а сода усуне запахи. Нанесіть трохи соди на половинку лимона і потріть ним дно каструлі або сковорідки. Якщо у вас на кухні засмітилася труба або з неї виходить неприємний запах, засипте в неї соду і залийте зверху оцтом.
-
Для чищення плити використовуйте жировивідні миючі засоби, наприклад Cif для кухні, попередньо протестувавши його вплив на невеликій ділянці поверхні
-
Зверніть особливу увагу на раковину та крани, оскільки саме там накопичується велика кількість мікробів
-
Ретельно чистіть робочі поверхні, особливо після приготування м’яса