Навіщо просунуті господині кладуть лимон в мікрохвильовку (кулінарний лайфхак)

Лимони відомі своєю універсальністю на кухні, і просунуті господині знайшли цьому цитрусовому фрукту ще кілька цікавих застосувань. Всі подробиці – в статті.


 Зачем продвинутые хозяйки кладут лимон в микроволновку (кулинарный лайфхак)

1 Очищення мікрохвильової печі

Мікрохвильова піч чудово підходить для розігріву та швидкого приготування їжі, але вона швидко стає жирною та брудною. Досвідчені господині знають, що використання агресивних хімікатів може бути шкідливим для здоров’я і забирає багато часу. Справитися з проблемою допоможе лимон. Просто розріж плід навпіл, помісти його в миску, придатну для використання в мікрохвильовій печі, з невеликою кількістю води і постав на кілька хвилин. Пар від лимона і води розм’якшить прилиплу їжу або жир, їх буде легко видалити вологою губкою.

  • Як відмити мікрохвильовку від жиру і запаху: 8 лайфхаків, які тобі сподобаються

2 надання смаку стравам

Додавання лимонного соку в блюдо може освіжити смак і зробити його більш яскравим. Але може бути важко вичавити лимонний сік зі свіжого плоду. Помісти цитрус в мікрохвильовку на кілька секунд, і ти зможеш отримати з нього більше соку. Тепло пом’якшить лимонну шкірку, тепер плід легко здавити руками. 

3 посилення аромату на кухні


 Зачем продвинутые хозяйки кладут лимон в микроволновку (кулинарный лайфхак)

Аромат лимонів відомий своїми освіжаючими властивостями. Це особливо корисно, коли при готуванні сильно пахнуть продуктів, такі як риба або часник, залишається стійкий запах на кухні. Просто розріж лимон навпіл і поставте в мікрохвильовку на кілька секунд, поки він не стане теплим. Потім поклади на тарілку і залиш на кухні для ароматизації приміщення.

4 Пом’якшення затверділого коричневого цукру

Досвідчені господині знають, що коричневий цукор з часом твердне і це ускладнює його використання в рецептах. Просто помісти продукт в чашку разом з скибочкою лимона і постав в мікрохвильовку на кілька секунд. Лимонний пар розм’якшить коричневий цукор.