10 помилок в прибиранні, через які в будинку ніколи не буде чисто

Всі ми хочемо, щоб наш будинок був чистим і затишним. Але, незважаючи на зусилля, ми не можемо досягти бажаного результату. Це може бути пов’язано з тим, що допускаємо певні помилки в процесі прибирання.


 10 ошибок в уборке, из-за которых в доме никогда не будет чисто

1 Виберіть неправильний миючий засіб

Вибір правильного миючого засобу-це один з найбільш важливих аспектів прибирання. Деякі містять агресивні хімічні речовини, які можуть пошкодити поверхні і навіть викликати алергічні реакції у людей і тварин. Важливо вибирати засоби, які підходять для конкретних поверхонь і не містять шкідливих речовин.

2 Не використовувати мікрофібру

Мікрофібра-це універсальний матеріал для прибирання, який дозволяє легко і швидко очищати поверхні від бруду і пилу. Але багато господинь не використовують або роблять це неправильно. Важливо пам’ятати, що мікрофібру потрібно мити після кожного використання і не застосовувати для очищення без попереднього прання.

3 Не видаляти пил перед миттям підлоги


 10 ошибок в уборке, из-за которых в доме никогда не будет чисто

Якщо мити підлогу, не видаливши перед цим пил, то результат може виявитися не дуже хорошим. Пил може накопичуватися на поверхні і утворювати брудні сліди, які важко видалити. Тому перед процедурою необхідно спочатку видалити смітинки за допомогою пилососа або мікрофібрової серветки.

4 не чистіть килими регулярно

Килими є магнітом для пилу та бруду, тому їх потрібно регулярно чистити. Якщо видаляти забруднення вчасно, то вони можуть стати джерелом алергії і захворювань дихальних шляхів. Очищай ворс за допомогою пилососа або професійної хімчистки.

  • Килим і ще 9 звичних речей, через які в будинку весь час пильно

5 не видаляти плями відразу ж

Якщо на поверхні утворюється пляма, то його необхідно видалити якомога швидше. Якщо не прибирати забруднення, то вони можуть вбратися в поверхню і стати майже не видаляються. Використовуй спеціальні миючі засоби для видалення плям і не відкладай цю справу на потім.

6 Не провітрювати приміщення

Провітрювання приміщення-це один з найпростіших і ефективних способів прибирання. Повітря в приміщенні повинен оновлюватися регулярно, щоб позбутися від запахів і поліпшити якість. Відкривай вікна і двері на кілька хвилин кожен день, щоб забезпечити приплив кисню.

7 Не видаляти пил зі стін і стель

Багато людей вважають, що стіни і стелі не потребують прибирання, але це далеко не так. На поверхні стін і стель також накопичується пил, яку необхідно видаляти регулярно. Для цього можна використовувати пилосос або мікрофібру.

8 Не видаляти пил з меблів

Меблі також є магнітом для пилу, тому їх потрібно регулярно чистити. Не забудь видалити з верхніх поверхонь, таких як столи, полиці і комоди.

9 Не чистіть важкодоступні місця

У будинку є багато важкодоступних місць, які також потрібно чистити регулярно. Наприклад, зазори між меблями і стіною, простору під ліжком або диваном, або ж вентиляційні отвори. Використовуй щітку або пилосос.

10 Не видаляти бруд з взуття

Взуття-це один з основних джерел бруду в будинку, який буде поширюватися по всьому приміщенню. Постав перед вхідними дверима килимок і використовуй його для очищення взуття.