Що таке біде і як ним користуватися?

Что такое биде и как им пользоваться?

Що таке біде і як ним користуватися, а також поради з очищення біде.

Для чого потрібно біде?

Багато людей задаються питанням, що таке біде, так як це корисне пристосування не дуже поширене. За своєю конструкцією біде схоже на раковину або туалет, у якого є кран. Воно призначене для підмивання інтимної зони дітей і дорослих після туалету, а також для миття ніг.

Інформація про те, як правильно користуватися біде, може стати особливо цікавою для літніх людей, у яких часто є проблеми з пересуванням, і людям, яким ходити в душ або ванну з різних причин досить складно. Також біде може бути актуально жінкам в критичні дні або коли дуже жарко. Біде допомагає уникнути необхідності частіше приймати душ в такі дні.  Про те, як користуватися біде жінкам, літнім людям, а також всім, кому це може здатися цікавим, ми розповімо нижче в нашій статті.

Використовуйте для очищення біде спеціальний туалетний відбілювач або антибактеріальні гелеві засоби, які допомагають не тільки позбутися від видимих забруднень, але і впоратися з бактеріями на обідку біде.

Біде: як користуватися?

1.     Для того щоб процедура обмивання була найбільш швидкою і ефективною, радимо тримати засоби для інтимної гігієни і рушники поруч з біде.

2.     Перед тим, як користуватися біде, спочатку сходіть в туалет. Біде Створено для того, щоб допомогти Вам у дотриманні особистої гігієни, але використовувати його замість туалету негігієнічно.

3.     Сядьте на біде. На деяких моделях крани встановлені таким чином, щоб не мало значення, з якого боку на нього сідати. Деяким зручніше сідати обличчям до кранів, щоб контролювати натиск води і напрямок струменя. У біде сучасних моделей зазвичай вбудований кран зі спеціальним аератором, на якому кріпиться кульковий шарнір. За допомогою нього можна регулювати потік води. Тому напрямок струменя при використанні таких моделей біде регулювати дуже просто.

Після використання біде протягом дня не забудьте почистити його, щоб на його поверхні не накопичувалися хвороботворні бактерії. Так як Біде за своїм устроєм і дизайну нагадує унітаз, кроки по його очищенню будуть схожі з процедурою миття унітазу. Нижче ми дамо вам кілька важливих рекомендацій, яких ви можете дотримуватися, щоб очистити внутрішню і зовнішню поверхню біде:

Основні кроки з очищення біде:

1.     Спочатку підготуйте відповідні засоби для чищення-хлорний відбілювач, гель або інший антибактеріальний засіб.

2.     Одягніть гумові рукавички для захисту шкіри

3.     За допомогою пемзи або губки для унітазу очистіть видимі забруднення – не забудьте потерти під обідком біде, так як там зазвичай найсильніше накопичуються частинки бруду.

4.     Потім влийте склянку відбілюючого кошти або спеціального гелю і залиште на 10 хвилин.

5.     Змийте теплою водою залишки кошти. 

Ми розповіли вам про біде: як користуватися цим пристосуванням, для чого потрібно біде, а також дали поради про те, як його очистити після використання. Сподіваємося, ця інформація буде актуальною, якщо ви тільки думаєте обзавестися біде або ж недавно придбали це диво сантехніки.

Увага!

Завжди дотримуйтесь інструкцій щодо використання засобів для чищення, щоб уникнути травм та пошкоджень поверхні сантехніки. Відкривайте вікна або включайте вентиляцію для того, щоб провітрити туалет або ванну кімнату при прибиранні.