Як боротися з мікробами у ванній кімнаті?

Как бороться с микробами в ванной комнате?

Всім відомо, що ванна – це особливе місце в будинку. Але мало хто замислюється про те, що саме там відмінне середовище для поширення мікробів. Як з ними боротися і утримувати місце в чистоті читайте в нашій статті.

Ванна кімната-це одне з улюблених місць в будинку: тут можна посидіти в тиші, розслабитися в теплій ароматизованій воді після важкого дня, але як всі дорогі серцю речі вона також вимагає і ретельного догляду.

Ванна не тільки скринька умиротворення, а й також збірник мікробів і бруду. Серед улюблених місць для бактерій-не тільки унітаз, але і ванна, раковина і навіть лійки в душових кабінах. Багато домогосподарки просто не замислюються про такі дрібниці, а саме там можуть перебувати найнебезпечніші для вашого здоров’я мікроби.

Які бактерії живуть у вашій ванній кімнаті?

Деякі бактерії, що живуть у вас в будинку, є абсолютно нешкідливими. Більш того, деякі з них навіть необхідні для підтримки живого середовища в будинку. Виходить, що на всі сто відсотків позбутися від мікробів в будинку неможливо, але можна скоротити їх кількість до мінімуму, щоб не наражати свій організм потенційної небезпеки і виникнення хвороб.

Бактерії і цвіль живуть у вологому і теплому середовищі, тому ванна кімната – це ідеальне місце для їх проживання і поширення. Мікроби, які утворюються у змивів раковин і ванн, а також на стільчаках і стінках унітазів не так шкідливі, якщо прибирання відбувається хоча б раз на тиждень.

Найнебезпечнішою для здоров’я людини може виявитися чорна цвіль, при її поява необхідно проводити повне прибирання потужними побутовими засобами. З такими проблемами допоможе впоратися універсальний спрей Domestos. До його складу входить хлор, який дезінфікує, а також видаляє важкі забруднення і цвіль. Це засіб нешкідливо для здоров’я, і його можна використовувати на поверхнях, які контактують з тілом.

Де живуть бактерії?

У ванній кімнаті

Згідно з дослідженнями американських вчених, у ванній кімнаті 90% поверхонь є носіями мікробів: від зубної щітки до стін. Бактерії у ванній скупчуються і розлітаються по всій кімнаті.

  • Для того, щоб запобігти появі нальоту і жовтизни на стінках унітазу, а також вбити бактерії і не дозволити їм поширитися по кімнаті, Domestos випустив Очищаючий гель для унітазу Ультра Сила;

  • Універсальний засіб для чищення свіжість лаванди не тільки позбавить поверхні у ванній від нальоту і забруднень, а ще й додасть приємний квітковий аромат;

  • Для щоденної дезінфекції стінок унітазу може підійти туалетний блок Power 5 кришталева чистота.

На кухні

  • Губки для миття посуду

  • Раковина

  • Зливний отвір

  • Кран

  • Бавовняні підставки для сушіння посуду

  • Рушники для рук

  • Посуд, з якої не відмилися залишки їжі