Як використовувати дезінфікуючі засоби на кухні та у ванній кімнаті?

Как использовать дезинфицирующие средства на кухне и в ванной комнате?

Дезінфікуючі засоби допомагають утримувати кухню і ванну чистоті. Але як їх правильно використовувати? Вся інформація про дезінфекцію будинку в нашій статті!

Дезінфікуючі засоби на кухні:

Будь-яка кухня має місця, які потребують регулярної дезінфекції:

 • Візьміть в звичку щодня мити робочі поверхні на кухні. Для чищення стільниці та кухонної стійки можна використовувати дезінфікуючий спрей, такий як універсальний Спрей Glorix, уважно дотримуючись інструкцій на етикетках. Продукція марки Glorix не містить хлор, тому відмінно підходить для чищення поверхонь, що має регулярний контакт з їжею, наприклад стільниць і кухонних шаф і полиць холодильника.

 • Обробні дошки і хлібницю також необхідно обробляти дезинфікуючим засобом. Щоб знищити бактерії, які розмножуються на поверхні цих предметів, використовуйте оцтовий розчин або спеціалізовані засоби для чищення.

 • Ваша раковина щодня приймає величезну кількість тарілок, кухонних приладів і залишків їжі, тому очевидно, що ви повинні приділити її дезінфекції особливу увагу. Миючі та дезінфікуючі засоби завжди повинні бути напоготові. Також візьміть в звичку насухо її витирати після використання, так як вологе середовище сприяє розмноженню бактерій.

 • Ваше відро для сміття є джерелом не тільки бактерій і мікробів, але і неприємного запаху, якщо не спорожняти його регулярно. Кожні кілька тижнів слід ретельно чистити і дезінфікувати відро для сміття. Щоб позбутися неприємного запаху, можна використовувати освіжувач повітря.

 • Нарешті, перед тим, як подати блюдо на стіл, протріть його поверхню. Не обділіть увагою і кухонні стільці і стіл, який потрібно мити не після, а до подачі їжі.

Регулярне використання правильних засобів для чищення допоможе зберегти ваш будинок в чистоті. Засоби дезінфекції для дому марок Cif, Domestos і Glorix відмінно справляються зі шкідливими мікробами – тільки не забудьте слідувати інструкціям на етикетках і протестувати їх вплив перед чищенням.

Дезінфікуючі засоби у ванній кімнаті:

Ванну кімнату дезінфікують за тими ж принципами, що і кухню.

 • Не забувайте використовувати дезінфікуючі засоби в місцях, де найбільше люблять жити мікроби – в унітазі і на кранах.

 • Протріть дезінфікуючим засобом поверхні, до яких ви торкаєтеся частіше за інших – дверні ручки і тримач туалетного паперу. Продукти марки Glorix не тільки ефективні в боротьбі з мікробами, але і безпечні у використанні і відмінно підходять для чищення ванної в будинку, де живуть діти.

 • Не забудьте про місця, які знаходяться в постійній вологості-використовуйте дезінфікуючий засіб при митті ванни, душу і раковини.

Будьте обережні при використанні дезінфікуючого засобу!

Дезінфікуючі засоби і антибактеріальні речовини – наші вірні помічники в прибиранні будинку, але не варто ними зловживати, так як це може завдати шкоди імунній системі і викликати звикання у бактерій.

Як і у випадку з усіма миючими засобами, завжди читайте інструкції перед використанням дезінфектора. Прибирайте в добре провітрюваному приміщенні, захистивши руки і обличчя. Після прибирання, не забудьте вимити руки.

 • Найбільш важливо дезінфікувати ті ділянки кухні та ванної кімнати, до яких ви найчастіше торкаєтеся, наприклад дверні ручки і крани.

 • Важливо регулярно дезінфікувати свій будинок, але не перестарайтеся, оскільки надмірне використання дезінфекторів може негативно вплинути на ваше здоров’я.

 • При регулярній дезінфекції, віддайте перевагу більш м’яким очисникам, наприклад продукції марки це особливо важливо при прибиранні будинку, до якого живуть або часто гостюють діти.