Як новенька: копійчані засоби для очищення акрилової ванни

Акрилові ванни нелегко підтримувати в чистоті, оскільки не можна використовувати агресивні хімікати. На щастя, є кілька народних засобів, які допоможуть ефективно впоратися з прибиранням.


 Как новенькая: копеечные средства для очистки акриловой ванны

1 оцет і харчова сода

Насип трохи харчової соди на вологу губку або ганчірку, акуратно потри поверхню ванни. Потім змішай рівні частини води і столового оцту в пульверизаторі, розпили розчин на поверхню ванни. Залиш на кілька хвилин, потім змий теплою водою. Кислота видалить мильну піну, а сода — плями.

2 лимонний сік

Розріж лимон навпіл, змішай рівні частини лимонного соку і води в пульверизаторі, розпили розчин на поверхню ванни. Залиш на кілька хвилин, потім змий теплою водою. Лимонна кислота руйнує бруд і освітлює акрилове покриття.

3 сіль і оцет


 Как новенькая: копеечные средства для очистки акриловой ванны

Змішай рівні частини солі і оцту в пульверизаторі, розпили розчин на поверхню, що очищається. Залиш на кілька хвилин, потім акуратно протри ванну вологою губкою або тканиною. Сіль діє як м’який абразив, а оцет допомагає розщеплювати бруд.

  • 9 нестандартних способів використовувати оцет будинку і на дачі

4 перекис водню

Це натуральний дезінфікуючий засіб, який використовують для очищення та дезінфекції акрилової ванни. Змішайте рівні частини перекису водню і води, нанеси розчин на поверхню. Залиш на кілька хвилин, потім змий теплою водою. Перекис водню вбиває бактерії та віруси, що робить його чудовим вибором для підтримки гігієни.

На замітку: спочатку перевіряй будь-який новий миючий розчин на невеликій непомітній ділянці, щоб переконатися, що він не зашкодить акрилову ванну.

Уникай використання розчинників: скипидар, рідина для зняття лаку, ацетон. Вони викликають розтріскування і пошкодження покриття. Також не очищай губками для миття посуду, сталевими мочалками — залишають подряпини.

Регулярне очищення та догляд за допомогою правильних засобів допоможуть зберегти акрилову ванну блискучою та Новою на довгі роки.