Як почистити ванні фіранки і дверцята душової кабіни?

Как почистить ванные занавески и дверцы душевой кабины?

Хочете дізнатися, як правильно чистити душову кабіну і шторки для душу? Тут ви знайдете багато порад щодо прибирання ванної кімнати!

Душова кабіна і ванні штори щодня піддаються впливу води і мильної піни і часто контактують зі шкірою, так що вони потребують регулярного миття. Однак, якщо підходити до справи правильно, робота не займе багато сил і часу. Дізнайтеся, як чистити дверцята душової кабіни і ванні фіранки легко і ефективно!

Регулярно мийте ванні фіранки, поклавши їх в таз води з додаванням прального порошку (не забудьте ознайомитися з інструкціями на ярликах і протестувати на невеликій ділянці поверхні). Щоб позбутися від бруду та цвілі, що накопичилися в складках і швах, почистіть штори для ванни старою зубною щіткою, потім ретельно промийте і повісьте сушитися.

Як почистити дверцята душової кабіни в 4 кроки?

 1. Кожного разу, коли ви приймаєте душ, залиште двері відкритими, щоб провітрити душову кабіну та запобігти утворенню цвілі.

 2. Щоб видалити мильні нарости і сліди від жорсткої води на дверцятах душової кабіни, використовуйте спеціальні засоби, наприклад спрей Cif для вікон. При першому використанні, не забудьте уважно ознайомитися з інструкціями на етикетках, ретельно провітрювати приміщення і надіти захисний одяг.

 3. В якості натуральної альтернативи, змішайте оцет з водою в рівних пропорціях, нанесіть на поверхню і залиште на 5 хвилин, потім змийте водою. Якщо цього не достатньо, змастіть проблемні ділянки нерозведеним оцтом.

 4. Для боротьби з цвіллю, використовуйте звичайні чистячі засоби на основі хлору або перекису водню. Більшість з них необхідно розбризкувати по поверхні, а потім видалити чистою ганчіркою.

Використовуючи будь-який засіб для чищення вперше, обов’язково ознайомтеся з інструкціями на етикетках, ретельно провітріть приміщення та надіньте захисний одяг.

Як почистити ванні фіранки в 5 кроків?

 1. Перш за все, замочіть штори у ванні або великому тазі, додавши біо пральний порошок у воду.

 2. Залиште фіранки відмокати, по можливості, довше (найкраще на ніч), щоб позбутися від мильних відкладень. Видаліть бруд і цвіль, що скупчилися в складках і швах, за допомогою старої зубної щітки.

 3. Після замочування, періть фіранки в пральній машині, по можливості додавши пару рушників, які послужать м’якими щітками і допоможуть видалити залишки бруду. Не забудьте ознайомитися з інструкціями по догляду на ярликах.

 4. Додайте трохи оцту під час прання або полоскання, щоб продезінфікувати та освіжити штори для ванни.

 5. Якщо ваші штори не підходять для машинного прання, поголіть їх миючим засобом і витріть насухо.

Докладні інструкції ви знайдете в даному відео:

Ось і все-робота закінчена в п’ять або менше кроків і ви можете насолоджуватися чистотою в акуратним зовнішнім виглядом ваших ванних фіранок і дверцят душової кабіни!

 • Дотримуйтесь інструкцій на етикетках вибраних вами засобів для чищення та не нехтуйте захисним одягом.

 • При старке ванних фіранок, додайте в машину кілька рушників, які послужать м’якими щітками і допоможуть видалити бруд.

 • Щоб позбутися від цвілі на дверцятах душової кабіни, використовуйте звичайний засіб для чищення на основі хлору або перекису водню. При роботі з потужними хімікатами, не забудьте надіти захисний одяг і слідувати інструкціям на етикетках.