Як прибрати запах в холодильнику?

Как убрать запах в холодильнике?

Холодильник-незамінний помічник на кухні. Ми прагнемо підтримувати його в чистоті, адже від цього безпосередньо залежить збереження якості продуктів і наше здоров’я. Неприємний запах може з’явитися як в старих, так і нових холодильниках. Експерти поділяться порадами, Як виявити причину в ознікновенія запаху в холодильнику і усунути її своїми руками.

Причини неприємного запаху в холодильнику

Джерела виникнення запаху можуть бути абсолютно різноманітні. Основна причина-це, звичайно, несвіжі продукти. Намагайтеся частіше перевіряти терміни придатності, регулярно викидати старі страви і не купувати надлишки. 

Начебто продукт не зіпсований, а пахне на весь холодильник? Таке буває через неправильне зберігання. Це трапляється з м’ясом, рибою, ковбасою. Їх необхідно загортати в пакет або прибирати в контейнер так, щоб був відсутній контакт з повітрям.

Іншим джерелом може виступати упаковка. Наприклад, куплений товар раніше лежав в магазині поруч з зіпсувався продуктом і забруднився. У підсумку, потрапивши в холодильник, він починає поширювати запах затхлості або гнилі.

Важлива і чистота скляних полиць. Якщо не протирати їх, регулярно залишати пролиту рідину, це стане прекрасним місцем для розмноження бактерій і цвілі. В результаті з’явиться специфічний запах. Якщо на полицях є засохлі сліди, а повністю мити холодильник у вас немає часу, використовуйте очищаючі серветки CIF. Вони видаляють жирові сліди, масло, прилиплу їжу, бруд і пил. Просто протріть поверхню. Неткане полотно не залишає ворсу, а просочуючий лосьйон не потребує змивання.

Буває і така ситуація, що холодильник абсолютно новий, але чимось пахне. Як правило, це запах пластику. В цьому випадку досить протерти його всередині і зовні і дати провітритися: залиште його на 2 дні з відкритими дверцятами. Якщо пройшло вже більше місяця, а запах не зник, слід звернутися в сервісний центр.

Також необхідний виклик фахівця, якщо крихти їжі потрапили в дренажні отвори і стали джерелом неприємного запаху. Майстер прочистить холодильник і усуне причину.

Як усунути неприємний запах в холодильнику: покрокова інструкція

Як правило, щоб прибрати неприємний запах в холодильнику в домашніх умовах, досить його добре помити. Для цього потрібно витягти всі продукти і перевірити на наявність зіпсувалися. Щоб спростити собі завдання, краще займатися цією справою перед походом в магазин.

  1. Полиці і ящики витягуються з холодильника, ретельно промиваються під водою із застосуванням універсального крему CIF Active Lemon;

  2. Стінки холодильника також обробляються вологою ганчіркою. Якщо на них є бруд і засохлі сліди, використовуйте крем або антибактеріальний спрей Cif Ультра Гігієна. Можна відразу розпорошити його на поверхню і протерти ганчіркою. Після витерти насухо. Важливо щоб в холодильнику не було води, інакше висока вологість стане причиною розвитку бактерій і псування продуктів;

  3. Не забувайте про ущільнювальні гумки. У них забиваються крихти і бруд, що стає сприятливим середовищем для появи цвілі.

  4. Поставте на місце сухі полиці і ящики.

  5. Не забудьте протерти холодильник зовні.

Чистити полки необхідно щотижня, а проводити генеральне прибирання досить раз в кілька місяців.

Надмірна волога в холодильнику, довге тримання його відкритим можуть стати причинами появи неприємного запаху, цвілі на полицях і прокладках. Як тільки ви помітили маленькі чорні цятки, терміново приступайте до їх видалення. Позбутися від цвілі легко з антибактеріальним спреєм Domestos. Розпиліть засіб на поверхню і ретельно витріть.

Поглинач запаху для холодильника

Для того, щоб прибрати неприємний запах з холодильника швидко, не відключаючи харчування, можна придбати спеціальні устранітелі запаху. Їх основна перевага-зручність використання і ефективність. Щоб вони рівномірно охоплювали весь обсяг камери, розмістіть їх на декількох полицях. Термін експлуатації в середньому до 3-4 місяців.