Як встановити блок для унітазу Domestos

Как установить блок для унитаза Domestos

Прибирання санвузла-заняття не найприємніше, але необхідне. В силу людської фізіології і підвищеної вологості тут розростаються цілі колонії мікробів. Видимі забруднення і неприємний запах також не додають особливої радості. На щастя, процес прибирання можна спростити, а повсякденне користування туалетом зробити приємніше за допомогою гігієнічних блоків для унітазу.

Навіщо потрібні блоки для унітазу

Перші туалетні блоки з’явилися в 1968 році. Спочатку вони працювали тільки як освіжувачі: конічні кошики кріпили до обідка і наповнювали ароматичним складом. Сучасні блоки для унітазу DOMESTOS вирішують відразу кілька завдань: підтримують гігієну, поширюють тривалий аромат, підтримують блиск і чистоту, запобігають утворенню вапняного нальоту.

Під обідком унітазу мешкає безліч мікр оорганізмов. Більшість з них цілком нешкідливі, але навіть в найчистішій квартирі запросто можуть оселитися кишкові палички, стафілококи, грибки та інші патогенні мікроорганізми (1).

Таке сусідство не обіцяє нічого хорошого-з кожним змивом води вони злітають в повітря і осідають на прилеглих поверхнях. Особливо гостро проблема стоїть в суміщених санвузлах, де в зоні ризику виявляються зубні щітки, косметика і рушники. Убезпечити себе і рідних досить просто: заведіть звичку закривати кришку унітазу перед зливом і регулярно проводите дезінфекцію.

Як вибрати блоки для унітазу

Гігієнічні блоки розрізняються за складом, терміну роботи і аромату. Як закріпити блоки для унітазу, залежить від конкретної моделі. Інструкція детально розписана на етикетці, і розібратися в ній не представить особливих труднощів.

  • Найчастіше для фіксації гігієнічних блоків використовують гнучку смужку-кліпсу. Вона чіпляється за обідок унітазу в місці з найбільш інтенсивним потоком води. Слідкуйте, щоб всі елементи омивалися однаково — це забезпечить максимальний очищаючий ефект і рівномірну витрату засобу. Блоки DOMESTOS Power 5 оснащені тугою пластиковою петелькою для надійної фіксації. При змиванні вода потрапляє в контейнер і збагачується миючими речовинами: аніонні і неіоногенні ПАР в складі кубиків забезпечують пухнасту піну і ефективне видалення забруднень. Можна вибирати між ароматами магнолії, лаванди, лайма, океану або крижаної лавини, а для гігієни використовувати «кришталеву чистоту» з активним хлором.

  • Зі стандартною кліпсою слід бути уважними: випадково зісковзнув у водостік виріб може забити каналізацію. Туалетні блоки DOMESTOS “Сила 3 в 1” оснащені регульованим кріпленням і повністю виключають ризик засмічення. Посилена формула гарантує ефективне очищення і насичений аромат Атлантики, лимона або хвої. Крім того, вони багаторазові — після приблизно 300 змивань досить покласти в контейнер нове мильце, і чистота знову забезпечена.

  • Стікери DOMESTOS АТТАХ “морозна свіжість», «Лимонна Свіжість», «свіжість лаванди» і “тропічна свіжість” покликані скоротити використання пластику. Спеціальний захисний папір дозволяє наклеїти стікер, не торкаючись до стінок. Упаковка чистячих смужок розрахована на 450 змивань (2), після чого повністю розчиняється у воді.

  • Альтернатива туалетним блокам-кубики для бачка Доместос. Вони постійно занурені у воду і протягом 400 змиваній2 забезпечують комплексне очищення сантехніки: бачка, труб, зливного отвору, обідка і стінок унітазу. Кубики мають легкий аромат моря, а наочно оцінити результат дозволяють рясна піна і блакитне забарвлення води.

Туалетні блоки слід розглядати як профілактичний захід. Вони допомагають підтримати свіжість і чистоту, але не скасовують щотижневої генерального прибирання санвузла.

«WebMD. Bathroom Germs You Really Can Catch //»

1. До 400 змивань.

2. Тривалість дії підтверджена інструментальними тестами Unilever.