Як зрозуміти, що чоловік не стане хорошим батьком: психологи назвали 3 вірних ознаки

Для того щоб зважитися створити сім’ю, жінка повинна бути повністю впевнена в тому, що з чоловіка вийде хороший батько.

В іншому випадку мати буде перебувати у важкому становищі, що неминуче відіб’ється на якості життя і ментальному здоров’ї дитини.

Важко визначити, яким батьком стане ваш обранець. Але деякі сигнали ігнорувати не варто.

На які ознаки варто звернути увагу

Відкрито заявляє, що не любить і не хоче дітей

Позиція таких людей може залишитися незмінною до кінця життя, оскільки не всі люди пов’язують своє щастя з продовженням роду.

Как понять, что мужчина не станет хорошим отцом: психологи назвали 3 верных признака

Якщо чоловік чесно говорить про те, що не відчуває симпатії до дітей і його не радує перспектива бути батьком, то не варто йому нав’язувати своє бачення світу.

Якщо жінка самостійно прийме рішення про вагітність, то навряд чи її обранець зміниться і стане кращим татом: в більшості випадків матері залишаються одні з дитиною.

Економить на жінці

У період Декрету мати завжди знаходиться в залежному становищі від свого чоловіка. Якщо ви помітили, що людина не виявляє бажання забезпечити свою обраницю всім найкращим, то варто кілька разів подумати.

Для того щоб підняти дитину, потрібні значні кошти. Якщо чоловік вже зараз економить на супутниці, проявляючи турботу тільки про себе, то створювати з ним сім’ю нелогічно.

В такому випадку доведеться спочатку розраховувати виключно на власні заощадження.

Асоціальна поведінка

Експерти вважають, що шкідливі звички Батька можуть створювати небезпечні ситуації для дитини. Якщо чоловік випиває, схильний до агресивної поведінки і в цілому веде не самий належний спосіб життя, то навряд чи він підходить для виховання дітей.

Тому ставтеся до питання планування вагітності з усією відповідальністю.