Збільшення губ. Чи варто побоюватися і чим загрожує?

Збільшення губ-один з найчастіших запитів у молодих дівчат.

Такий запит обумовлений, швидше за все, нав’язуванням стереотипів.

Детальніше розповість Олена Васильєва-лікар дерматолог-косметолог, засновник Інституту краси Belle Allure, автор методу “ліфтинг без скальпеля”, головний експерт з нитковому ліфтингу Resorblift, спікер міжнародних конференцій в Росії і закордоном, автор статей у виданнях” Краса і здоров’я”, Les Nouvelles Esthetiques, KOSMETIK INTERNATIONAL,”Естетична медицина”.

Багато хто вважає, що будуть виглядати більш сексуально, а значить, і вдале заміжжя не за горами, нав’язлива реклама, приклади відбулися зірок, блогерів, Селфі для соціальних мереж і т. п.

Увеличение губ. Стоит ли опасаться и чем чревато?

А кому все-таки варто попрацювати з областю губ і отримати wow-ефект, а не глузування з приводу качиних, кривих або з шишками губ?
Адже контурна пластика губ-це медична процедура, яка має свої показання, протипоказання, побічні ефекти і небажані явища, вимагає від фахівця знання анатомії і спеціальних навичок.

Процедура проводиться з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, враховуючи пропорції особи, які оцінюються спеціальними методами, тільки після цього дивимося, наскільки гармонійно губи будуть виглядати на вашому обличчі.

Ще одна особливість-це прикус. При відсутності зубів і / або неправильному прикусі ви ніколи не отримаєте ідеальних губ, поки не поставите на місце позицію рота.

Дуже часто ми відмовляємо пацієнтам, так як отримаємо не сексуальність, а зворотний ефект.

Важливо брати до уваги анатомічні складові: арку Купідона, колони фільтруму, червону облямівку губ, Верміліон і коміссуру.

При правильному підході дані параметри можна привести до ідеальних в кожному конкретному випадку. Також важливо звернути увагу на відстань між кінчиком носа і верхньою губою. Тут ми працюємо над колонами фільтруму, подовжуючи або вкорочуючи їх.

Перед процедурою обов’язково зібрати інформацію про перенесені захворювання, про процедури, які були зроблені і якими препаратами. Оглянути пацієнта на наявність показань і протипоказань.

В даний час актуальна інформація про перенесену covid-інфекції та вакцинації, для того щоб визначити, коли після перенесеного захворювання та/або вакцинації оптимально провести процедуру. Дуже важливо ще й правильно працювати з губами.

Вибрати оптимальну техніку, яка крім задоволення результатом ще й убезпечить від можливих ускладнень, не зашкодить головні судини і нерви, кровоснабжающие і іннервують область рота.

А грамотно підібраний препарат, правильної в’язкості і щільності, з урахуванням часу знаходження в тканини, зробить ваші губи природними і натуральними. Ви будете радувати себе і своє оточення природною зовнішністю, а процедура буде вашим з доктором секретом!