Як швидко розібрати шафа з одягом і викинути непотрібне: 9 лайфхаків

Шафа з одягом-це місце, де ми зберігаємо свої речі, але з часом він може перетворитися на справжній склад. Якщо ти не можеш знайти потрібну річ, тому що вона потонула а в купі одягу, або просто не знаєш, з чого почати,— читай статтю.


 Как быстро разобрать шкаф с одеждой и выкинуть ненужное: 9 лайфхаков

1 Одяг по сезонах

Спочатку роздягніть одяг по сезонах. Витягни всі зимові речі і поклади їх окремо, потім всі літні, і т.д. це допоможе швидко і ефективно знайти предмет гардероба в потрібний сезон.

2 одяг за категоріями

Наступний крок-розділити одяг за категоріями. Поклади всі футболки в одну купу, всі штани в іншу. Це допоможе краще організувати гардероб і швидко знайти потрібну річ.

3 Правило 6 місяців

Якщо не носила річ більше 6 місяців, швидше за все, вона вже не потрібна. Тому наступний крок-відокремити подібні предмети гардероба. Виріши, що з ними робити: викинути, віддати в добрі руки або продати.

4 Не хвилюйся про розмір

Не думай про те, що можеш знову надіти стару річ, яка вже не підходить за розміром. Краще позбутися від неї і купити нову. Таким чином, звільниш місце в шафі і позбудешся від непотрібного одягу.

5 почніть з малого


 Как быстро разобрать шкаф с одеждой и выкинуть ненужное: 9 лайфхаков

Якщо ви не знаєте, з чого почати, почніть з малого. Наприклад, з розбору однієї полиці в шафі. Потім перейди до наступної полиці і так далі. Це не будеш перевантажувати себе і не втомишся занадто швидко.

6 використовуйте коробки та ящики

Застосовуй коробки і ящики для зберігання речей. Таким чином, збережеш порядок в шафі і звільниш місце для одягу, які використовуєш не дуже часто.

7 використовуй Вішалки

Використовуй Вішалки для зберігання речей, які краще тримати вертикально — наприклад, пальто, костюми, Блузи і т.д. ти зможеш зберегти їх форму і уникнути пом’ятості.

  • Раз і назавжди: як навести порядок в шафі за методом Марі Кондо

8 влаштуй розпродаж

Якщо ти хочеш заробити гроші на продажу своїх речей, влаштуй розпродаж. Розмісти оголошення на сайтах або в соціальних мережах. 

9 Не заповнюй шафу до відмови

І останній, але не менш важливий лайфхак — не заповнюй свою шафу до відмови. Залиш вільне місце для нових речей. Таким чином, ти зможеш уникнути безладу.